iPhone 13 Pro mu yoksa Android bir telefon mu?

volvoseverim

Centipat
Bir sonraki telefonum için çok kararsızım. Halihazırda iPhone XR kullanıcısıyım ve telefonun Android'lerden çok büyük bir farkını henüz göremedim. Kamerayla da çok işim olmaz zaten. Sizce yine paraya kıyıp iPhone 13 Pro gibi bir telefon mu almalıyım yoksa Android'e yönelmeli miyim? Ve bu fiyat bandında Android tarafından tavsiyeniz ne olurdu? (özellikle Samsung tercih ederim)

Android civarında S22 Ultra ya da S23 Ultra gibi cihazlar düşünür müsünüz? İyi cihazlardır.

Hocam çok fiyat farkı var acaba önemli farklılıkları var mıdır?

Bütçeniz tam olarak nedir? S23Ultra öneririm beklerim derseniz S24Ultra geliyor ama fiyatlar ne olur bilinmez. Ben olsam hemen S23U alırdım.
hocam normalde işte yenilenmiş veya ikinci el 13 prolara bakıyodum 45 k civarlarında. yine aynı olur.

Bir sonraki telefonum için çok kararsızım. Halihazırda iPhone XR kullanıcısıyım ve telefonun Android'lerden çok büyük bir farkını henüz göremedim. Kamerayla da çok işim olmaz zaten. Sizce yine paraya kıyıp iPhone 13 Pro gibi bir telefon mu almalıyım yoksa Android'e yönelmeli miyim? Ve bu fiyat bandında Android tarafından tavsiyeniz ne olurdu? (özellikle Samsung tercih ederim)
Android tarafında gelirlerse Xiaomi 14 veya Oneplus 12'yi de düşünebilirsiniz. O yüzden Şubat ayını beklemenizi öneririm.

Her türlü bekleyeceğim bu arada. Yakın gelecekte çıkacak telefon önerilerinizi de rahatlıkla atabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı