iPhone 13 sarjından ses geliyor

dostum gerçekten bilgili olduğunu düşünüyorum ve bazı endişelerim var mesela 7plus klasik eski sarjını taktığımda ses falan gelmedi onun dışında panik olduğum şey de telefonda bir sıkıntı olması. geçen üstüne çay bardağının çeyreği kadar su döküldü sarj yerine gitti mi bilmiyorum. düşüncelerini benimle biraz daha paylaşabilir misin. teşekkür ederim
O ses yüzünden endişeleniyorsanız garantiye gönderebilirisiniz bir de orada incelerler. Ben yine de normal olduğunu düşünüyorum. Iphone dediğin şey de azıcık suda kendini salmaz. Bir dolu su geçirmezlik sertifikası var onların. Millet havuza atıp çıkarıyor o telefonları.

Merhaba. iPhone13 telefon kullanıyorum bugün sarja takarken bir ses dikkatimi çekti sarjdan (büyük ihtimalle adaptörden) ses geliyor böyle aşırı yüksek bir ses değil trafolarda olan sesin çok düşük hali kulağınızı dinine soksanız anca öyle duyarsınız. Telefonu takınca ses başlıyor çıkarınca duruyor yardımcı olursanız sevinirim.

Garip garip şeyler uydurmuşlar. Bu Apple'ın 20W adaptörünün kendi sesi. Adaptörünüzde veya prizlerinizde herhangi bir sorun yok.

Geri
Yukarı