iPhone 13 verip S24+ almak mantıklı mı?

Emirhan5445

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
3 aydır iPhone 13 kullanıyorum, memnunum da. Aklım şu an S24+'a kayıyor hem 120 Hz ekran daha iyi pil vs. üste 6-7bin TL verip alınır mı? Exynos işlemci olduğu için bir zaman sonra donma kasma oluyor mu?

3 aydır iPhone 13 kullanıyorum, memnunum da. Aklım şu an S24+'a kayıyor hem 120 Hz ekran daha iyi pil vs. üste 6-7bin TL verip alınır mı? Exynos işlemci olduğu için bir zaman sonra donma kasma oluyor mu?

Alacaksanız Snapdragon modellisini alın, onun dışında mecbur değilsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben eskiden hep samsung kullanırdım. Iphone'a geçtim 14 pro aldım. Evet şarj daha iyi olabilir ama kamerada üstüne yok. (Şarj da mag safe ile vs çözülebilir.) Samsung ilk alındığında çok iyi telefon ama 1 yıla kamera çöp oluyor, yavaşlamalar artıyor. Iphone'larda bu sorun yok. Bence iphone bir tık pahalı da olsa her şekilde bu işin vakkosu. Gerçi samsunglar da ucuz sayılmaz artık. Düşmeniz hata olur bence.

Ben eskiden hep Samsung kullanırdım. IPhone'a geçtim 14 Pro aldım. Evet şarj daha iyi olabilir ama kamerada üstüne yok. (şarj da MAG safe ile vs çözülebilir.) Samsung ilk alındığında çok iyi telefon ama 1 yıla kamera çöp oluyor, yavaşlamalar artıyor. IPhone'larda bu sorun yok. Bence iPhone bir tık pahalı da olsa her şekilde bu işin vakkosu. Gerçi Samsung'lar da ucuz sayılmaz artık. Düşmeniz hata olur bence.

Düşmeniz demeyin bence elimde hem 14 Pro hem de S23 serisi var ve bana kalırsa S23 serisi kat kat daha iyi. Donma, takılma gibi problemler de S10 modelinden sonra yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

S21 kullanıyorum Exynos işlemci mevcut.
İlk çıktığı zaman satın aldım. Aldığımdan beri kasma, donma yaşamadım.
Tercih meselesi. Geçmek isterseniz geçin. Ekran farkından dolayı fark hissedersiniz, onun haricinde zahmetinize değecek bir değişim olmayacak.
Ben uğraşmazdım.

Ben eskiden hep Samsung kullanırdım. IPhone'a geçtim 14 Pro aldım. Evet şarj daha iyi olabilir ama kamerada üstüne yok. (şarj da MAG safe ile vs çözülebilir.) Samsung ilk alındığında çok iyi telefon ama 1 yıla kamera çöp oluyor, yavaşlamalar artıyor. IPhone'larda bu sorun yok. Bence iPhone bir tık pahalı da olsa her şekilde bu işin vakkosu. Gerçi Samsung'lar da ucuz sayılmaz artık. Düşmeniz hata olur bence.

Çok haklısınız Ezgi Hanım.

Geri
Yukarı