iPhone 13 vs Android telefon

O zaman niye bu insanlarda 90 Hz ekran fetişizmi var anlamıyorum? Tarayıcıda gezerken daha akışkan olacak diye adam telefondan en büyük beklentisini 90 Hz ekran olarak ayarlıyor ilginç.

120 Hz bir telefon kullanmanızı öneririm alıştınız mı bırakamıyorsunuz. :)

120 Hz bir telefon kullanmanızı öneririm alıştınız mı bırakamıyorsunuz. :)
Kullandım 10 dakika falan. Akıcılık güzel evet ama gel gelelim olmazsa olmazda değil bence.
İleride belli ki bütün mobil oyunlar 120 FPS desteğine sahip olacak buna yatırım olarak koyuluyor bence o ekranlar.

Şahsen iPhone 13 alırdım. 120 hz olayı çok güzel bir şey ama fazlaca reklam malzemesi olarak kullanılmaya başlandı. 60 hz'li iPhone, 120 hz'li Redmi Note 10 Pro'dan daha akıcı geliyor bana. En önemlisi yazılım. Ekran hz'inin yüksek olması elbette çok iyi bir şey ama MIUI gibi tarayıcıda bile kasan bir yazılıma sahip olunca isterse 360 hz olsun.

Şahsen iPhone 13 alırdım. 120 hz olayı çok güzel bir şey ama fazlaca reklam malzemesi olarak kullanılmaya başlandı. 60 hz'li iPhone, 120 hz'li Redmi Note 10 Pro'dan daha akıcı geliyor bana. En önemlisi yazılım. Ekran hz'inin yüksek olması elbette çok iyi bir şey ama MIUI gibi tarayıcıda bile kasan bir yazılıma sahip olunca isterse 360 hz olsun.
Hocam mağazaya girip baktımda arada dağlar kadar fark var.

Merhaba iPhone 13 alacak paranız olsa ama oyunda oynayacaksınız ama 60Hz, Pro'sunu alacak paranız yok. Android telefon mu alırdınız iPhone 13 mü?
Tamamen aynı durumdayım.
iPhone 6 telefonum ömrünü tamamladı, iPhone sever olarak 13 serisini bekledim ama 60 Hz olması hayal kırıklığı.
12bin lira ne olursa olsun 60 Hz telefona verilmez.
Forumlarda 120/144 Hz'den iPhone 13'e geçip hayal kırıklığına uğrayanlar, takılma hissinden bahsedenler çok.
Pro serisi çok güzel ama 16bin lira çok çok yüksek....
Şahsen S20 FE Snaprdagon alıp 1-2 sene iPhone'ların durumuna bakacağım sanırım...

Ben 120 Hz cihaz da kullandım, iPhone 13'e de kısa bir göz attım, aradaki farkı zerre hissetmedim.
Bir insanın çıplak gözle ufacık ekrandan 60 Hz ile 120 Hz arasındaki farkı hissedebileceğine ve bundan rahatsız olabileceğine de inanmıyorum, psikolojik gibi geliyor bana ama en doğrusu denemek. İçinize tam olarak sinmeyen bir cihaza o kadar para vermenin manası yok, deneyin ve kendiniz karar verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı