iPhone 13 vs Android muadili

Machvins

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iPhone 13 almayı düşünüyordum fakat bu kadar fiyatını hak etmediğinin ve gereksiz fazla olduğunun kanaatindeyim. Bu yüzden Android'lere tekrardan yönelmeye başladım. Ön kamerası ve arka kamerası fotoğraf çekimleri iyi olan, benim için ilk etken bu ve şarjı güzel bir günü çıkaran bir Android cep telefonu tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Xiaomi'lere bakıyorum fakat tasarımları, tipleri hiç beğenemediğim bir telefon markası.​
  • Samsung da biraz daha iyi o konuda S21 güzel ama ısınma problemi olduğunu söylüyorlar. Ne kadar doğru bilemiyorum.
  • Ya da iPhone 13 mü almalıyım? Bu telefondaki ilk etken sebebim tasarımı. Aslında Pro'daki renkleri de diyebiliriz ama bir telefona 30-35 bin TL vermek gerçekten çok mantıksız ve gereksiz, saçma geliyor.

Arkadaşlar merhaba, iPhone 13 almayı düşünüyordum fakat bu kadar fiyatını hak etmediğinin ve gereksiz fazla olduğunun kanaatindeyim. Bu yüzden Android'lere tekrardan yönelmeye başladım. Ön kamerası ve arka kamerası fotoğraf çekimleri iyi olan, benim için ilk etken bu ve şarjı güzel bir günü çıkaran bir Android cep telefonu tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Xiaomi'lere bakıyorum fakat tasarımları, tipleri hiç beğenemediğim bir telefon markası.​
  • Samsung da biraz daha iyi o konuda S21 güzel ama ısınma problemi olduğunu söylüyorlar. Ne kadar doğru bilemiyorum.
  • Ya da iPhone 13 mü almalıyım? Bu telefondaki ilk etken sebebim tasarımı. Aslında Pro'daki renkleri de diyebiliriz ama bir telefona 30-35 bin TL vermek gerçekten çok mantıksız ve gereksiz, saçma geliyor.

S21 Plus almaya çalış.

Android'ler IPhone'ların yerini tutamaz. Alırsın 3-4 yıl kullanırsın kasar. iPhone 6S bile günlük kullanımda iyi.

Peki 13 ile 13 Pro arasında ki renk farkı için o kadar fiyat farkına değer mi? Sırf renklerini beğendiğim için alacağım bir de büyük ekran olması da avantaj benim için ama işte değer mi?

Peki iPhone 13 ile arasında ki fiyat farkı için iPhone almaya değer mi?

Beklentine göre değişir. 120Hz ekran hızı ve Netflix'den dizi izleyeceksen S21 Plus alman daha mantıklı ama sosyal medya ağırlıklı bir kullanım ve sadelik önemli ise iPhone al derim.

Peki 13 ile 13 Pro arasında ki renk farkı için o kadar fiyat farkına değer mi? Sırf renklerini beğendiğim için alacağım bir de büyük ekran olması da avantaj benim için ama işte değer mi?

13 ile 13 Pro arasında renkten ziyade tasarım, ekran kalitesi, daha iyi kamera performansı ve 120Hz ekran hızı gibi ciddi farklar var. Alabiliyorsan 13 Pro almanı tavsiye ederim.

Aslında arkadaşlar benim telefondan bekletim, arama yapması ve ön ve arka kameranın güzel fotoğraf çekmesi. iPhone tercih etmemin sebebi tamamen tasarımı estetiği güzel diye. Pro'nun renkleride oldukça başarılı genel etkenler bunlar. Xiaomi Note 11 Pro'da alsam işimi çok fazlasıyla görecektir de beğenmeme unsuru problem.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı