iPhone 13 vs Samsung S22

MASHH

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, güzel güçlü özellikle iOS olan bir telefon almak istiyorum, bunun için bugün bir teknoloji marketindeydim. IPhone'lara bakmak istediğimizi söylememize rağmen bize IPhone'ları kötülemeye ve Samsung'un S22 modelini övmeye başladılar. Şaşırmadım doğrusu çünkü bize Samsung'u övüp IPhone'yi kötüleyen Samsung satış danışmanıydı. Kısacası Samsung S22 kamera performansı, pil ve telefon ömrü olarak iPhone 13 Pro'dan bile iyiymiş. İnternetten karşılaştırmalar izledim 13 Pro değil de normal 13 ile olan karşılaştırmalar izledim pil kullanım sürelerine baktım iPhone tarafı daha iyi ve videolarda hız olarak da daha iyiydi. Hazır Apple kulaklığımda olduğu için ben araştırmalarımla beraber iPhone 13'ü daha iyi buluyorum fakat sizlere danışmak istedim. Bu durum hakkında fikirlerinizi söylerseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung S22 kamera performansı, pil ve telefon ömrü olarak iPhone 13 Pro'dan bile iyiymiş.
İyi sallamış. Pil ömrü olarak bariz 13 daha iyi S22'den. Ömür olarak da 13 daha iyi. Donanım ve performans olarak 13 açıkça daha üstün olan taraf.

Kamera tarafında fotoğrafta S22, video tarafında 13 daha iyi.

Fiyat performans olarak S22 daha mantıklı ama.

S22, 13 Pro'nun rakibi değil zaten 13 ile rakip. 13 Pro ile rakip olan model S22 Ultra.

Hocam iki telefonda çok güçlü şu an, burada bizim önerimiz değil senin telefonda aradığın kriterler neler? İşin içinde bir sürü detay var en sağlıklısı bilgi alışverişi sonrası karar kılmaktır.

Öncelikle bütçe önemli bugün itibariyle birisi 14k diğeri 22k olan telefonu kıyaslıyoruz. Sonrasında da telefonu kullanım amacın ve telefondan beklediğin nitelikler ney bunlar önemli. En basitinden dışarıdan apk yüklerim diyorsan Samsung tercih etmelisin ama ben uzun süre stabil bir performans bekliyorum dersen fanboyluk yapmadan söylüyorum ki Apple bu noktada kendini ispatlamış bir marka.

Hocam iki telefonda çok güçlü şu an, burada bizim önerimiz değil senin telefonda aradığın kriterler neler? İşin içinde bir sürü detay var en sağlıklısı bilgi alışverişi sonrası karar kılmaktır.

Bütçe cok onemli degil. Benim istediklerim telefonun hızlı olması cunku oyun da oynarım, pil performansı ve uzun ömürlü olması. Kamerası cok onemli değil. Bir de aşağıya bırakıcağım video ya denk geldim ve daha iyi anladım aradaki farkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi sallamış. Pil ömrü olarak bariz 13 daha iyi S22'den. Ömür olarak da 13 daha iyi. Donanım ve performans olarak 13 açıkça daha üstün olan taraf.

Kamera tarafında fotoğrafta S22, video tarafında 13 daha iyi.

Fiyat performans olarak S22 daha mantıklı ama.

S22, 13 Pro'nun rakibi değil zaten 13 ile rakip. 13 Pro ile rakip olan model S22 Ultra.

Haklısın dostum. Butun veriler, karşılaştırmalar bunları gösteriyor zaten. Kamera cok onemli degil. Uzun ömürlü olsun aradaki fiyat farkına deger zaten. Bir de hazır Samsung kullanıcısıyım. A50 modelini kullanıyordum ve 1 yıl içerisinde kasasında boya atması oldu soyuldu resmen ve 2. yılın ortalarına doğru pili bitti. Sürekli şarj a takıyorum kapanıp duruyor falan. iOS her şekilde çok mantıklı geliyor. Teşekkürler dostum bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı