Samsung S22 vs iPhone 13

Sponsorluğum yok bir şeyim yok nuye durduk yere bir markanın fanboyu olayım veya her yerde öveyim? Para verseler neyse, hayır kurumu muyum ben :D

Ama sen fanboy olduğunu zaten açık açık yazdıklarınla belli etmiş oldun. Isınıyor dediğin S22 Ultra'nın, 13 Pro Max'ten daha serin çalışması, moralini bozmuş olmalı.

O zaman A15 varken A16 niye çıktı? Teknoloji bu kardeşim, her şeyin daha iyisi zamanla tabii ki çıkacak. Öyle olsa 3310 kullanıyor olurduk hâlâ. Snapdragon 8+ Gen 1'in çıkme sebebi Snapdragon 8 Gen 1'in ısınması değil, daha güncelini üretmek istemeleri. Hem Snapdragon 8 Gen1'den daha performanslı hem de daha serin çalışması, Snapdragon 8+ Gen 1'in başarısıdır, Snapdragon 8 Gen 1'in başarısızlığı değildir.

Komikmiş, dostum. Ben mi Apple fanboyuymuşum? 🤣

Fiyat farkı fazla ama S22 8 Gen 1'li bir cihaz.
Konu sahibi 2 telefon söylemiş, fiyat farkının fazla olduğunu ancak S22'nin 8 Gen 1 içeren bir cihaz olduğunu belirtmişsin. Yani bu cümle, konu sahibini iPhone 13 almaya yönlendirmelik bir cümle. Yine birilerimiz Türkçeyi yanlış kullanıyor.

Konu sahibi 2 telefon söylemiş, fiyat farkının fazla olduğunu ancak S22'nin 8 Gen 1 içeren bir cihaz olduğunu belirtmişsin. Yani bu cümle, konu sahibini iPhone 13 almaya yönlendirmelik bir cümle. Yine birilerimiz Türkçeyi yanlış kullanıyor.

iPhone al diyen olmamış. Senin okuma-yazma becerileri yok galiba. Fiyat farkının fazla olduğunu, ama yine de S22'nin de alınmayacağını söyledim.

S21 Ultra öner bari fanboysan :) İlla ki Samsung alınacaksa S21 Ultra alınmalı.

Son düzenleme:
iPhone al diyen olmamış. Senin okuma-yazma becerileri yok galiba. Fiyat farkının fazla olduğunu, ama yine de S22'nin de alınmayacağını söyledim.

S21 Ultra öner bari fanboysan :) İlla ki Samsung alınacaksa S21 Ultra alınmalı.
Neden önermiyorsun madem S22'den daha iyi olduğunu düşünüyorsan :) Ben nedenini söyleyeyim, iPhone fanboyu olduğun için S21 Ultra önermek gururunu incitiyor.

Daha herhangi bir önerme bile yapmadım?😀

Bu kadar taraflısınız Apple'a? Durduk yere insanlarla kaba bir şekilde konuşuyorsunuz?
S22 Ultra'ya ısınıyor diyorsun, ısınmadığına yönelik kanıt atıyorum, hatta fanboyu olduğun Apple'ın cihazı olan 13 Pro Max'ten dahi daha serin çalışan telefonu ısınıyor diyerekten uzatıp bana yanlış olan düşünceni düzelttiğim için fanboy diyorsun? Sence burada kim fanboy?

Evet, bayağı sıcakmış cidden :ROFL: sevdiğin IPhone'dan sadece 5 derececik fazla peak atıyor ve bitiş evresinde S22 Ultra, 13 Pro Max'ten daha serin.

Eki Görüntüle 1531792

Bir video görmüştüm 14 Pro Max oyunda yanıyordu.

iPhone 11 bile S22'ye tercih ederim.

iPhone 11? 828p ekran, 3110 mAh pil, rakiplerine göre kötü kamera, fazla ekran çerçeveleri, ekran kalitesizliği ve çok daha fazlası. Ekranı yine IPS olan SE 2'den bile kötü. MediaMarkt'ta baktığımda çok soluk gelmişti. Bu telefonda bir şey var deyip geçtim ve diğer 11'lere baktığımda aynı şey. Üst seviye bir telefon değil iPhone 11. Apple'ın sadece zaman geçsin diye çıkartılmış saçma sapan bir telefonu bana göre. En azından ekran OLED olsaydı. 11 alacağıma XS Max veya XS alırım.

Geri
Yukarı