Samsung S22 vs iPhone 13

Elsiyon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mevcut telefonumu( mi 10t) değiştirmek istiyorum. Aklimda 2 model ancak hangisine geçmek mantıklı olur?

Telefonu günlük işlerde kullanıyorum, oyun oynamıyorum ve kamerası iyi olmalı.

S22 ile iPhone 13 arasında neredeyse 10k fiyat farkı var, buna değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
S22 Ultra>IP13>S22. Bence Android seviyorsanız 10K fiyat farkı vermeniz gereksiz. 10K fazla verip IP13 size S22'nin veremeyeceği bir şey vermez ama S22 Ultra alırsanız, IP13'ün veremeyeceği şeyleri alabilirsiniz.
Kısacası sizin yerinizde olsam imkanım varsa S22 Ultra alırım, alamıyorsam S22 alırım.

Arkadaşlar mevcut telefonumu( mi 10t) değiştirmek istiyorum. Aklimda 2 model ancak hangisine geçmek mantıklı olur?

Tabiki S22, yurtdışında ip13 ve s22 fiyatları kafa kafaya. Bizim burada nedense 10k fark var. S22 benim tercihimdir.

O kadar para vermek çok gereksiz hocam. Eğer Android seviyorsanız S22 alın. Android bana göre özgürlüktür. İstediğim her şeyi telefonda yapabiliyorum. 10k fiyat farkı vermeye gerek yok.

@deathhand
S22 Ultra fiyatı biraz fazla kaçıyor maalesef o fiyatlara çıkmaya değer mi bilemedim

@ZesuN Hocam android sevmekten ziyade f/p açısından bir ürün almak istiyorum, telefon ile alakalı çok fazla şarj sorunu gördüm kafamı karıştıran nokta o oldu

@deathhand
S22 Ultra fiyatı biraz fazla kaçıyor maalesef o fiyatlara çıkmaya değer mi bilemedim.

@ZesuN hocam Android sevmekten ziyade F/P açısından bir ürün almak istiyorum, telefon ile alakalı çok fazla şarj sorunu gördüm kafamı karıştıran nokta o oldu.

Hocam şarj konusunda bir şey diyemeyeceğim çevremde o sorunu yaşayan olmadı. Bence S22 Ultra almaya gerek yok S22 işinizi görecektir bu konuda.Tabi bütçeniz varsa bişey diyemem.

@deathhand
S22 Ultra fiyatı biraz fazla kaçıyor maalesef o fiyatlara çıkmaya değer mi bilemedim

@ZesuN Hocam android sevmekten ziyade f/p açısından bir ürün almak istiyorum, telefon ile alakalı çok fazla şarj sorunu gördüm kafamı karıştıran nokta o oldu
S22 den oralara çıkmaya değmez. Ama IP13 fiyatına çıktıysanız biraz daha ekleyip S22 Ultra almak mantıklı. Yarın vergi indirimi gelebilir, bekleyin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı