Çözüldü iPhone 13'te "matroska" isimli dosyalar çok yer kaplıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ARAGORN056

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,, iPhone 13 aldım 2 ay oldu içinde anlam veremediğim dosyalar var ve çok yer kaplıyorlar .bunların ne dosyaları olduğunu bilen var mı ? X-matroska uzantılı dosyalar var genelde bunların içinde hangi dosyalar var bilmiyorum. Bunları silsem hangi dosyalar silinmiş olur?

Dosya Ekleri

• IMG_4281.PNG
    IMG_4281.PNG
    119 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Matroska uzantısı MKV uzantısının bir diğer adıdır. Yani bir çeşit video dosyası diyebiliriz.
Merhaba arkadaşlar,, iPhone 13 aldım 2 ay oldu içinde anlam veremediğim dosyalar var ve çok yer kaplıyorlar .bunların ne dosyaları olduğunu bilen var mı ? X-matroska uzantılı dosyalar var genelde bunların içinde hangi dosyalar var bilmiyorum. Bunları silsem hangi dosyalar silinmiş olur?
Hocam bu dosyalar açılabiliyor mu? İnternette bir tür video, fotoğraf açma programı olduğu yazıyor.

Medya dosyası oluyor matroska. Video,müzik,ses dosyası gibi yani. VLC indirip dosyaları açmayı deneyebilir misiniz ?

Detaylı bilgi için buyrun.

Yeni konular

Geri
Yukarı