iPhone 13 fiyatı çok değişken

onb30t

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 13 128 GB Hepsiburada'da 31.799 TL. Vatan'da aynı model 33.999 TL, Apple'in kendi web sitesinde aynı model 35.999 TL.
Ben anlamadım bu fiyatlar neden böyle ve Hepsiburada kazık mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Herkes canı ne isterse o fiyatı yazıyor. Fiyatlar satıcıdan satıcıya değişiklik gösteriyor. Sizin burada yapabileceğiniz hepsine bakıp en uygunu nerede ise onu almak olur. Sonuç olarak alınacak telefon aynı.

Hepsiburada satıcılarının koyduğu ürün fiyatları da diğerlerine göre çoğunlukla biraz daha yüksek oluyor ama uygun olan ürünler de var.

yani saçma değil mi bu adamlar nasıl kâr etcek
Örneğin adam ürünü aldığında ürün 10 birimdi, adam bunu 15'e satmaya çalışıyordu. Zamlandı ve normal satıcı alış fiyatı 15 oldu. Adam her halükarda o üründen kârda bir de 20 birime satıyor şimdi. Yani aldığının iki katına. İşte bu şekilde kâr ediyor.

Merhaba, iPhone 13 128 GB Hepsiburada'da 31.799 TL. Vatan'da aynı model 33.999 TL, Apple'in kendi web sitesinde aynı model 35.999 TL.
Ben anlamadım bu fiyatlar neden böyle ve Hepsiburada kazık mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Apple 1 ayda 2 kere zam yaptığı için bazı yerlerde hâla daha fiyatlar güncellenmemiş olabilir, nerede ucuzsa oradan alın hocam, Hepsiburada da vs. Dolandırılma ihtimaliniz yok.

Hepsiburada gibi e-alışveriş sitelerinde satıcılar ürünün orjinal fiyatından 1-2K daha ucuza satar, bu sayede ürünleri daha hızlı satabiliyorlar ve para akışı daha kolay oluyor.

Hepsiburada zaten çoğu zaman ucuz. Ama kur artışı sebebi ile fiyatlara zam geldi. Gelmeye de devam eder gibi duruyor. Bazı siteler fiyat güncellememiş bile olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı