iPhone 14 Plus alınır mı?

Eğer iPhone zorunluluğunuz yoksa S23 Ultra alın. iPhone 14 Pro Max'ta kullanan birisi olarak daha üstün bir cihaz olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.
Android İphone'nin yanında saçma duruyo. İphone kullanış olarak arayüz olarak daha rahat. İphone'de istediğiniz kadar uygulamayı arkada açın kasmaz Androidlerde öyle değil.

Android İphone'nin yanında saçma duruyo. İphone kullanış olarak arayüz olarak daha rahat. İphone'de istediğiniz kadar uygulamayı arkada açın kasmaz Androidlerde öyle değil.

S23 Ultra'da 50 tane uygulama açıp ekran kaydı atabilirim istersen 😃

Bizim iPhone tapıcısı milletimiz yüzünden ve kötü Android cihazlar yüzünden böyle düşünceler ortaya çıkıyor ancak böyle bir şey söz konusu dahi değil.

Tek korkum 60Hz. Ama uzun süre kullanınca göz alışıyor diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum
60 hz olayı biraz can sıkıyor. Eğer gene 60 hz telefondan geçiyorsanız hiç sorun yaşamazsınız. Fakat ben bu sene 11'den 15 Pro geçince, 11'i anneme verdim ve ara sıra onun telden bir şey yapacak olduğumda aşırı ağır geliyor. Halbuki akıcılık konusunda hiç sorun yaşatmamıştım 15 Pro'ya geçinceye kadar. Ama dediğim gibi eğer kaliteli bir 120hz'den geçmeyecekseniz sorun yaşatmaz.

Yüksek boyutlu bir video olduğu için Drive'ye yükledim. Buradan bakabilirsiniz yalnız unutmayın, 1080P 60 FPS çekebilen POCO F2 Pro ile çekildi bu video. Bunu bilerek izleyin. Evet, kasma yok ancak cihaz 120 Hz iken video 60 FPS maalesef.

Ve sesi kapatın derim 😅

Apple'ın en fiyasko, aklımızla dalga geçtiği telefonudur düz 14 modelleri. Almayın lütfen. Sadece fazladan 2 GB RAM ile gelen bir iPhone 13 özünde. 13 Plus gibi düşünün yani. Bu yüzden o paralara 2.el 13 Pro, 13 Pro Max var biraz artırırım derseniz 2. el 14 Pro var. Bu cihazlarla 14 Plus'ın alakası yok. 2. el istemem derseniz sıfır olarak düz 13 alın paranız cebinizde kalsın ya da yurt dışı sıfır 15 Pro Max alın derim. Bence en mantıklısı yurt dışı.

Apple'ın en fiyasko, aklımızla dalga geçtiği telefonudur düz 14 modelleri. Almayın lütfen. Sadece fazladan 2 GB RAM ile gelen bir iPhone 13 özünde. 13 Plus gibi düşünün yani. Bu yüzden o paralara 2.el 13 Pro, 13 Pro Max var biraz artırırım derseniz 2. el 14 Pro var. Bu cihazlarla 14 Plus'ın alakası yok. 2. el istemem derseniz sıfır olarak düz 13 alın paranız cebinizde kalsın ya da yurt dışı sıfır 15 Pro Max alın derim. Bence en mantıklısı yurt dışı.

Eğer oyun oynuyorsa 15 Pro serisi mantıklı olmaz çünkü ısınma sorunlu cihazlar. O bütçede de 13 Pro serisi tamamen fiyasko oluyor, parayı çöpe atmak oluyor.

Geri
Yukarı