iPhone 14 Pro için kılıf önerisi

Mazotçu

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel Core I7 13700K
Anakart : ASUS TUF GAMING Z790 D4
Ekran Kartı : Zotac RTX 4080 Trinity
RAM : Corsair Vengeance RGB RT 16x2 GB DDR4 3600 MHz
SSD : Kingston KC3000 1TB - Corsair MP510 480 GB
Kasa : Asus ProArt PA602
Güç Kaynağı : Corsair RM850X 850W 80+ Gold
İşlemci Soğutucu : Arctic LF II 420mm
Mouse : HyperX Pulsefire FPS Pro
Kulaklık : Razer Kraken V3 HyperSense
Klavye : Corsair K70 MK2
iPhone 14 Pro derin mor rengi kullanıyorum. Şu an için aşağıdaki bıraktığım kılıfı kullanıyorum fakat çeşit bakımından 2. bir kılıf almak istiyorum. O yüzden şeffaf kılıf araştırdım fakat Spigen olan şeffaf kılıflar epey pahalı. Apple kılıflarını da araştırdım önceki telefonumda silikon kullanmıştım ve yapışkanımsı olduğundan cebime girip çıkarken rahatsız ediyor o yüzden kullanamıyorum. Deri kılıflarını araştırdım ve kılıf çok çabuk deforme olduğu için tercih etmedim. Yine Apple şeffaf MagSafe kılıfında ise alt taraf açık olduğu için onu da tercih etmedim. Tavsiye ettiğiniz MagSafe destekli ve korunaklı kılıflar var mıdır? İmkan olursa şeffaf olanlar ilk tercihim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam telefon o kadar paraysa onun koruması da pahalı olur yani.
Hocam sorun şu değeceğinden emin olsam alacağım. Bahsetmek istediğim Spigen markasının kılıfı Apple kılıf ile aynı fiyat neredeyse. Buna değer mi ?

Ben de iPhone 14 Pro kullanıyorum. Spigen'in silikon kılıfını kullanıyorum. Attığınız kılıf gayet iyi, alınır.
Evet hocam bende bunu kullanıyorum aktif şekilde. Peki kaç aydır kullanıyorsunuz kılıfı hocam ? Sararma durumu nedir ?

Değer hocam ShiftDelete falan da o ürünün reklamını veriyor. Yani attığınız kılıfın bütün türleri o fiyatta geçen sene falan daha ucuzdu ama malum işte.

Magsafe destekli olandan alacağım anlaşılan. Umarım sararması çok çabuk olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı