iPhone 14 Pro kılıf önerisi

558memoli

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bol Diplomalı Çok Bilmiş İşsizin Biri
Telefonu aldım fakat kullanmaya başlamadan önce kılıfı almam gerekiyor. Bu ara sipariş vereceğim.

Sağlam koruması olacak bir model önerilerinizi bekliyorum. Özellikle 12-13-14 Pro kullanan arkadaşlar hangi marka ve model önerirsiniz?

Telefonu aldım fakat kullanmaya başlamadan önce kılıfı almam gerekiyor. Bu ara sipariş vereceğim.

Sağlam koruması olacak bir model önerilerinizi bekliyorum. Özellikle 12-13-14 Pro kullanan arkadaşlar hangi marka ve model önerirsiniz?

14 Pro alacak kadar zenginsiniz Apple'dan bir zahmet kılıf alın orijinal.

Ben iPhone 14 Pro Max için şundan aldım: Trendyol

Hem ucuz olduğu için hem de kılıfa, ekran koruyucuya falan ayrı ayrı uğraşmamak için. Ekran koruyucusu beklediğimden bayağı daha kaliteli duruyor sağlam yani. Yalnız kılıf biraz yumuşak geldi bana o sert olanlardan değil. Şimdilik kullanıyorum ama kılıf daha iyisiyle değiştireceğim bir ara. Ek olarak lens koruyucu da var 3 adet. Onları takmadım kamera kalitesini etkilediğini düşünüyorum. Buna ek olarak Buff ve özellikle Spigen çok öneriliyor ancak 1000 TL civarıydı Spigen kılıflar o yüzden almadım. Bütçe sıkıntısı yoksa o markaya bakabilirsin.

Son düzenleme:
Spigen'in zırhlı kılıflarına bakabilirsiniz.

Ben iPhone 14 Pro Max için şundan aldım: Trendyol

Hem ucuz olduğu için hem de kılıfa, ekran koruyucuya falan ayrı ayrı uğraşmamak için. Ekran koruyucusu beklediğimden bayağı daha kaliteli duruyor sağlam yani. Yalnız kılıf biraz yumuşak geldi bana o sert olanlardan değil. Şimdilik kullanıyorum ama kılıf daha iyisiyle değiştireceğim bir ara. Ek olarak lens koruyucu da var 3 adet. Onları takmadım kamera kalitesini etkilediğini düşünüyorum. Buna ek olarak Buff ve özellikle Spigen çok öneriliyor ancak 1000 TL civarıydı Spigen kılıflar o yüzden almadım. Bütçe sıkıntısı yoksa o markaya bakabilirsin.
Birçok kılıfta kamera bölgesindeki çıkıntı dışaırda kalıyor yorumları okuyorum. Lens kısmı hariç kılıf kaplaması yeterli mi sizce?

Spigen'in zırhlı kılıflarına bakabilirsiniz.

Bu firmayı duymuştum inceleyeceğim.

Birçok kılıfta kamera bölgesindeki çıkıntı dışaırda kalıyor yorumları okuyorum. Lens kısmı hariç kılıf kaplaması yeterli mi sizce?
Çıkıntı dışarıda kalmıyor yükseklik ona göre ayarlanmış telefonu masaya koyunca kameralar değmiyor yani. Bence kaplama yeterli ama dediğim gibi çok sağlam diyemeyeceğim silikon bir kılıf. Daha iyisini alana kadar idarelik kullanılabilir ama. Ben de o yüzden aldım telefon yeni olduğu için ilerleyen zamanlarda kılıf seçeneği artar diye bekliyorum.

14 Pro aldım geçen hafta Apple'ın şeffaf kılıfını kullanıyorum, ekran koruyucu olarak Spigen marka, 1000 TL kılıfa verdim içim rahat değil ama 40klık telefonu 150 liralık kılıfa emanet edecek değilim.

Evet benzer bir şeklide düşünüp. Alttaki ürünü aldım

Hepsiburada'da indirim vardı 600 civarına geldi. Apple orijinal kılıflarına baktım hoşuma gitmedi. Şeffaf kılıf sevmiyorum. Koruması ve lens kapağı sebebiyle aldım iş görür bir süre...

Alınabiliyorsa Apple orijinal kılıf alınmalı, sararma bozulma gibi şeyler pek görmüyor.

Orijinal kılıflara baktım hoşuma gitmedi. Bende Spigen aldım koruması için yeterli dendi bakalım hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı