iPhone 14 Pro Max çekilişi kazandım

Hocam takipçilerine baktım da yarıdan çoğu fake hesap ve çoğunlukla arap hesaplar.
Diyorum ya dolandırıcı hesap. O parayı verdiğinizde bile daha çok para isticekler aşağıda videosu mevcut. Postların yorumları da kapalı zaten. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamlar 1 işçinin günlük parasını iyi çıkartıyor. Her gün en az 10 kişiyi böyle dolandırsa ay sonu iyi maaş yatar. Kimse babasının hayrına iPhone 17 Pro vermez.(!)

Diyorum ya dolandırıcı hesap. O parayı verdiğinizde bile daha çok para isticekler aşağıda videosu mevcut. Postların yorumları da kapalı zaten. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki çok teşekkür ederim.

Instagram'dan 'teknonetgsm' adlı hesabın iPhone 14 Pro Max çekilişine katıldım ve yaklaşık 5 dakika önce çekilişi kazandınız diye mesaj geldi. Ve kendi Web Mobil Gsm adlı sitelerine yönlendirdiler. 228 TL kargo ve sigorta ücreti talep ettiler. Sizce güvenmeli miyim?
https://www.instagram.com/teknonettgsm/

Hocam bu işte bir şey var. Belgelere baktım ve birisinde istanbul kartal birisinde edirne birisinde bursa yazıyor. Edirne'de ki bir şeye neden Bursa'dan veriliyor belge? Ve Hizmet yeri adresi birisinde BÜYÜK ŞEHSUVARBEY MAHALLESİ birisinde Gazi caddesi petek sokak diyor. MNG kargo 228 TL kargo keseceğini düşünmem. Ve Belgelerin veriliş tarihleri uymuyor birisi 2020 iken birisi 2021 de verilmiş..

Bana da aynısı olmuştu. Instagram'dan iPhone 12 mi ne kazanmıştım, kargo parası istediler. Sonrasında araştırdım ve dolandırıcılarmış, kargodan para kazanıyorlarmış. Güvenmeyin bence.

Geri
Yukarı