iPhone 14 Pro Max çekilişi kazandım

Hocam bu işte bir şey var. Belgelere baktım ve birisinde istanbul kartal birisinde edirne birisinde bursa yazıyor. Edirne'de ki bir şeye neden Bursa'dan veriliyor belge? Ve Hizmet yeri adresi birisinde BÜYÜK ŞEHSUVARBEY MAHALLESİ birisinde Gazi caddesi petek sokak diyor. MNG kargo 228 TL kargo keseceğini düşünmem. Ve Belgelerin veriliş tarihleri uymuyor birisi 2020 iken birisi 2021 de verilmiş..
Belgelerde ki isimler bile farklı
Bazı belgelerde TEKMOWEB GSM yazarken bazılarında TEKNO GSM yazıyor
Biraz daha dikkat edersek fotoğraflarda ki mağazalar bile farklı yorumlar kapalı
Mağazanın sahibine dair hiç bilgi veya fotoğraf yok
Dolandırıcı oldukları belli

Aynı çekilişten aynı cevabı ben de aldım güvenemedim ve istedikleri 228 TL'yi yatırmadım. Elden ödeme talep ettim kabul etmediler. Ben de araştırmaya koyuldum ve kendimi burada buldum.

Aynı çekilişten aynı mesajı ben de aldım güvenemedim ve istedikleri 228 TL'yi yatırmadım. Elden ödeme talep ettim kabul etmediler ben de araştırmaya koyuldum ve kendimi burda buldum.

Bana da iPhone 13 Pro Max çıkmıştı. Benden de 500TL kargo ücreti istediler. Elden teslim alayım diye talep ettim kabul etmediler ve bir şeyler söylediler. Dolandırıcı olduklarını oradan anlamıştım. Kısacası bunlara güven olmaz. Dolandırıcılar.

Bana da iPhone 13 Pro Max çıkmıştı. Benden de 500TL kargo ücreti istediler. Elden teslim alayım diye talep ettim kabul etmediler ve bir şeyler söylediler. Dolandırıcı olduklarını oradan anlamıştım. Kısacası bunlara güven olmaz. Dolandırıcılar.
elden teslim bende istedim adres verdiler sizce gideyimmi

Geri
Yukarı