iPhone 14 Pro Max çift eSIM yapılarak 4 ay daha kayıt süresi uzatılır mı?

faxmachine

Hectopat
Selam,

Amerika'dan aldığım 14 Pro Max'te iki tane IMEI görünüyor ancak SIM kart girişi yok. İki tane eSIM destekliyor aynı anda. Diğer ESIM'e geçip kayıt süresini 4 ay daha uzatmak mümkün müdür acaba?

Teşekkürler.

Güncel

Hücresel veriden iki e-sim'i görürsünüz. Ayrı imei'leri var zaten. Birini kullanır daha sonra tekrar e-sim alır diğerinden aktif edersiniz.
Teşekkürler. Yaklaşık 6-7 telefoncu ve operatöre sorduktan sonra, bir operatör bayiinden net bir cevap alabildim. eSIM için QR kod oluştururken onlar zaten IMEI numarası giriyorlarmış, yani oluştururken diğer IMEI girilirse o aktif olacakmış. Ben de sizin dediğiniz gibi düşünüyordum ancak bu söylenen de mantıklı geldi.

Aynı eSIM'i tekrar eklemek mümkün müdür acaba birinicisini silmeden, böylelikle garanti olmuş olur?

Teşekkürler. Yaklaşık 6-7 telefoncu ve operatöre sorduktan sonra, bir operatör bayiinden net bir cevap alabildim. eSIM için QR kod oluştururken onlar zaten IMEI numarası giriyorlarmış, yani oluştururken diğer IMEI girilirse o aktif olacakmış. Ben de sizin dediğiniz gibi düşünüyordum ancak bu söylenen de mantıklı geldi.

Aynı eSIM'i tekrar eklemek mümkün müdür acaba birinicisini silmeden, böylelikle garanti olmuş olur?
Bayiye gidersiniz fiziksel SIM kimin üstüneyse kimliğiyle eSIM'i alırsınız. Aldığınızda fiziksel SIM iptal oluyor. QR kodu almak için IMEI girilmiyor bir yere. Siz telefonunuzdan diğer süreçleri tamamlıyorsunuz.

Buradaki video basit bir şekilde anlatıyor.

Bayiye gidersiniz fiziksel SIM kimin üstüneyse kimliğiyle eSIM'i alırsınız. Aldığınızda fiziksel SIM iptal oluyor. QR kodu almak için IMEI girilmiyor bir yere. Siz telefonunuzdan diğer süreçleri tamamlıyorsunuz.

Buradaki video basit bir şekilde anlatıyor.
Fiziksel SIM söz konusu değil, şu anda zaten eSIM kullanıyorum. Anladığım kadarıyla QR kodu okuttuktan sonra IMEI seçiyoruz, doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı