iPhone 14 Pro Max donuyor

2 ay önce aldığım telefonumda oyun oynuyordum, suradan bir oyun ve bu oyunu oynarken birçok kez telefonum dondu. Başına bir şey gelmiş olma ihtimalinden korkuyorum.

Büyük ihtimalle iOS 16 kaynaklı. Bu kadar güzel cihazlar yapıp bu kadar berbat bir yazılımı bu cihazlara sunmak gerçekten büyük bir marifet.

Telefon orijinal değil mi? Yani sahte olanlarda var artık. Telefonu kapatıp aç bir kendine gelsin zaman zaman iyidir.

Orijinalliğinden eminiz.
Bir anda drop yedi zuuks Games'in otobüs oyunu var grafikleri fulledim 4 saat falan o oyunu oynadım biraz ısındı ama FPS limitörü açıktı 30FPS sınırı var ya acaba telefon aşırı güçlü olduğu için FPS bandını aştığında otomatik olarak drop vermiş olabilir mi çünkü bunu RTX 2060 bilgisayarda ETS oynarkende yaşamıştım target FPS düşükteydi sürekli deop veriyordu oysa oyunu düşük ayarlarda kullanıyordum kasmasına imkan yoktu onun gibi bir şey olabilir mi telefon yavaş olduğundan değil de aşırı güçlü olduğundan. Ya da telefonun sınırları bu kadardır.

Orijinalliğinden eminiz.

Bir anda drop yedi zuuks Games'in otobüs oyunu var grafikleri fulledim 4 saat falan o oyunu oynadım biraz ısındı ama FPS limitörü açıktı 30FPS sınırı var ya acaba telefon aşırı güçlü olduğu için FPS bandını aştığında otomatik olarak drop vermiş olabilir mi çünkü bunu RTX 2060 bilgisayarda ETS oynarkende yaşamıştım target FPS düşükteydi sürekli deop veriyordu oysa oyunu düşük ayarlarda kullanıyordum kasmasına imkan yoktu onun gibi bir şey olabilir mi telefon yavaş olduğundan değil de aşırı güçlü olduğundan. Ya da telefonun sınırları bu kadardır.

Burada kısaca telefon aşırı güçlü olduğu için target FPS'e takılma ihtimalini düşündüm.

Telefonumun kastığı diğer oyun da going balls adlı oyun ve bu oyun diğer oyuna göre çok daha niteliksiz Lite bir oyun telefonun bu oyunda kasması beni korkuttu ve öbür oyun gibi 2 saniyelik bir drop değildi 5 saniye falan sürdü ama oyundan kaynaklı olmadığını düşünüyorum çünkü daha önce oyunda böyle bir şey yaşanmadı.

Arkadaşlar telefona GPS test yaptım oyun oynarken 60FPS arada 59 oluyor her
59 oluşunda kasıyormuş gibi görünüyor hill climb racing oyununda işlemciyi %14 kullanıuo ama görüntü kasıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı