iPhone 14 Pro Max için lens koruyucu önerisi

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. iPhone 14 Pro Max için lens koruyucu kamera arıyorum. Gayet kaliteli, cam veya safir olan, kaliteti bozmayan güzel bir şey istiyorum. Sizce var mıdır?

Lens koruyucu kadar saçma bir şey yok. Hiçbir işe yaramayıp bir de kaliteyi düşürüyorlar.

İşe yaramıyor. Korumuyor yani. Ben 13 Pro Max'te kullanırken bir kayanın üzerine düşmüştü telefon düz zemin olmadığından kameraya da gelmiş darbe koruyucuların 2 tanesi patladı çıkardım kamera yine de çalışmıyordu. O bölgeye ağır bir darbe alırsa cihaz çoğunlukla fiziksel sağlam olsa da telefonun içi hasar alıyor darbe veya sarsıntıdan. Takmaya değmez kamerayı bozuyor. İyi bir kılıf alıp dikkatli kullan telefonu.

İşe yaramıyor. Korumuyor yani. Ben 13 Pro Max'te kullanırken bir kayanın üzerine düşmüştü telefon düz zemin olmadığından kameraya da gelmiş darbe koruyucuların 2 tanesi patladı çıkardım kamera yine de çalışmıyordu. O bölgeye ağır bir darbe alırsa cihaz çoğunlukla fiziksel sağlam olsa da telefonun içi hasar alıyor darbe veya sarsıntıdan. Takmaya değmez kamerayı bozuyor. İyi bir kılıf alıp dikkatli kullan telefonu.

Zaten bomboş bir şey safir diye takıyorlar taktıkları şey cam bile değil. Yere düşünce o incecik şey nasıl kamerayı koruyacak ki. Buff-Mcdodo güzel bir kılıf ve ekran koruyucu alın yeterli. Gerisi boş.

Zaten bomboş bir şey safir diye takıyorlar taktıkları şey cam bile değil. Yere düşünce o incecik şey nasıl kamerayı koruyacak ki. Buff-Mcdodo güzel bir kılıf ve ekran koruyucu alın yeterli. Gerisi boş.
Zamanında denge bilekliği diye bir şey çıkarmışlardı ona benzer bir satış kafası. Psikolojik olarak taktığında insanlar kameralarım güvende sanıyor.

Sitelerde satılan ile telefoncu da olanlar hepsi aynı öyle özel bir markanın yok diye biliyorum.
Tamam da onlar plastik. Ben cam veya safir istiyorum.

Lens koruyucu kadar saçma bir şey yok. Hiçbir işe yaramayıp bir de kaliteyi düşürüyorlar.
Cam veya safir alınca kaliteyi düşürmez bence. Bird e bunun kamerası kırılırsa kötü olur.

Tamam da onlar plastik. Ben cam veya safir istiyorum.

Cam veya safir alınca kaliteyi düşürmez bence. Bird e bunun kamerası kırılırsa kötü olur.
Maalesef Apple üretmiyor. Bence normal kamera koruyucu al fotoğraf çekerken çıkarırsın.

Amazon.com.tr Bulduğum cam koruyucu

Edit: 13 Pro Max koruyucusu olur mu 14 Plus'mış baktığım ölçülerde 13 Pro Max var.

Hem işe yaramaz hem de fotoğraf kalitesini bozuyor. Kamera çevresinde yeterli çıkıntısı olan bir kılıf yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı