iPhone 14 Pro Max için powerbank önerisi

Yeni aldığım iPhone için powerbank arıyorum ama birçok doğru olduğunu bilmediğim bilgiler duydum. Bunlardan bazıları; “powerbank kullanmak pil sağlığını tüketir.” gibi.

Bu yüzden daha iyi bilgiye sahip olan arkadaşlar benimle iletişime geçebilir mi?
Eğer Powerbank'in bir zararı yoksa hangi marka ve model önerirsiniz?

Hayır sorun olmaz powerbank çıkış gücü o kadar yüksek değilse keza değildir genellikle zaten priz kadar güç veremez sıkıntı olmaz.

Powerbank'in telefonu prizden şarj etmekten farkı yoktur. O nedenle zarar vermez telefona. Hızlı şarj destekleyen şu Powerbank'i kullanıyorum ve çok da memnunum.

Bunu hangi telefonu kullanıyorsun dostum?
Ayrıca önceden bu markayı duymadım. Güvenilir bir marka mı?

S20FE için de kullanıyorum ve Pro Max 14 için de arkadaşıma ödünç verdim. Marka gayet güvenilir. Bir çok ürünü mevcut kaliteli. Hem kendisi hızlı şarj oluyor uygun adaptörle şarj edersen, hem de USB'den 18W, TYpe-C'den 20W şarj edebiliyorsun telefonunu. Hiç yanımdan ayırmadığım bir cihaz. Boyut olarak da gayet ufak diğer muadillerine göre.

Powerbank ile şarj ederseniz pilin yıpranma olasılığı var orijinal Apple adaptörü ile şarj edin. 14 Pro Max şarjı uzun gidiyor zaten Powerbank gerek yok.

Geri
Yukarı