iPhone 14 Pro Max IMEI kayıt ettirme

Bende cuma sabahı ödemeyi 6.091 TL olarak yaptım. Fakat yurt dışına henüz çıkmadım. Ödemeyi sistem görmeyecek mi yoksa 20.000 TL mi talep edecekler. Bu durumda ödediğimiz 6bin ne olacak. Üzerine mi ödeyeceğiz yoksa ilavesinimi yapacağız. 120 telefonuna kesinlikle ulaşılamıyor. Doğru bilgiyi nereden alacağız.

Muhtemelen eksik ödeme bildirimi gelecek. 6091 baki kalır 13.909 daha ödeme yapman gerekir.

3 yıl sonra satarsin anca. Direk satamiyorsun.

İstediği zaman satabilir. Satacağı zaman kaydını düşürmesi yeterli olacaktır. Tabii satarken cihaz kayıtsız olduğu için kayıtlı cihaz fiyatına satamaz.

Muhtemelen eksik ödeme bildirimi gelecek. 6091 baki kalır 13.909 daha ödeme yapman gerekir.

İstediği zaman satabilir. Satacağı zaman kaydını düşürmesi yeterli olacaktır. Tabii satarken cihaz kayıtsız olduğu için kayıtlı cihaz fiyatına satamaz.

Hocam kayıtli farzederek yazdim zaten.

Dilekçe yazıp vergi dairesinden 6 bin TL iade alıyorsun. Sonrasında sıfırdan 20 bin TL yatırıryorsun bir arkadaşın başına aynısı geldi maalesef!

Yok mu bu harcı ödemeden kullanmanın bir yolu? Bazıları akıllı saat alıp onun üzerinden konuşuyormuş
İphone imei yazdıranlar var piyasada ama bulman lazım var nette

Son düzenleme:
Dilekçe yazıp vergi dairesinden 6 bin TL iade alıyorsun. Sonrasında sıfırdan 20 bin TL yatırıryorsun bir arkadaşın başına aynısı geldi maalesef!

İphone imei yazdıranlar var piyasada ama bulman lazım var nette
İphone imei atma olmuyor diye biliyorum androidlerde oluyor da ios da sistemden dolayı olmuyor

Geri
Yukarı