iPhone 14 Pro Max vs 13 Pro Max

Kaan68TURKEY

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF RTX 3060 Ryzen 5 5600
Meslek
Makine Teknikeri/Stajyer
Herkese merhaba, iyi sosyaller ben yurt dışından babamdan telefon isteyeceğim. Telefon büyük ihtimalle sıfır olacak 13 Pro Max'in sıfırı bulabilir miyim bilmiyorum. Babam şu anda Almanya'da ve tır şoförü. 14 Pro Max istiyorum. Şahsen ama kronik bir arızası var. Şarj entegresi yanıyor. Bende bundan korkuyorum. Sıkıntı yok yaptırırım zaten telefonu dikkatli kullanırım. Oyun falan oynamıyorum. Oynarsam arada şarjda asla bakmam. Benim kuzenim 13 Pro Max ile şarjda PUBG oynuyor. Uzun süredir çok ısınıyor. Ama sıkıntı çıkarmadı. Gün içimde telefonu çok kullanan birisiyim. Gerek sosyal medya, gerek Netflix falan şarjda kesinlikle kullanmam. 14 Pro Max istiyorum. Aslında ama o kadar para verip 6 ay sonra falan şarj entegresi ile uğraşmak istemiyorum. Ne diyorsunuz? Sizce 14 Pro Max mi? 14 Pro Max mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, iyi sosyaller ben yurt dışından babamdan telefon isteyeceğim. Telefon büyük ihtimalle sıfır olacak 13 Pro Max'in sıfırı bulabilir miyim bilmiyorum. Babam şu anda Almanya'da ve tır şoförü. 14 Pro Max istiyorum. Şahsen ama kronik bir arızası var. Şarj entegresi yanıyor. Bende bundan korkuyorum. Sıkıntı yok yaptırırım zaten telefonu dikkatli kullanırım. Oyun falan oynamıyorum. Oynarsam arada şarjda asla bakmam. Benim kuzenim 13 Pro Max ile şarjda PUBG oynuyor. Uzun süredir çok ısınıyor. Ama sıkıntı çıkarmadı. Gün içimde telefonu çok kullanan birisiyim. Gerek sosyal medya, gerek Netflix falan şarjda kesinlikle kullanmam. 14 Pro Max istiyorum. Aslında ama o kadar para verip 6 ay sonra falan şarj entegresi ile uğraşmak istemiyorum. Ne diyorsunuz? Sizce 14 Pro Max mi? 14 Pro Max mi?

14 Pro Max.

Aralarında hem fiziksel hem donanımsal farkları olan telefonlar, kesinlikle 14 Pro Max.

Herkese merhaba, iyi Sosyaller ben yurt dışından babamdan telefon isteyeceğim. Telefon büyük ihtimalle sıfır olacak 13 Pro Max'in sıfırı bulabilir miyim bilmiyorum. Babam şu anda Almanya'da ve tır şoförü. 14 Pro Max istiyorum. Şahsen ama kronik bir arızası var. Şarj entegresi yanıyor. Bende bundan korkuyorum. Sıkıntı yok yaptırırım zaten telefonu dikkatli kullanırım. Oyun falan oynamıyorum. Oynarsam arada şarjda asla bakmam. Benim kuzenim 13 Pro Max ile şarjda PUBG oynuyor. Uzun süredir çok ısınıyor. Ama sıkıntı çıkarmadı. Gün içimde telefonu çok kullanan birisiyim. Gerek sosyal medya, gerek Netflix falan şarjda kesinlikle kullanmam. 14 Pro Max istiyorum. Aslında ama o kadar para verip 6 ay sonra falan şarj entegresi ile uğraşmak istemiyorum. Ne diyorsunuz? Sizce 14 Pro Max mi? 14 Pro Max mi?

iPhone 14 Pro Max, orijinal adaptör ve kablo kullandığınız sürece bir sıkıntı olmaz.

Yazan vakit ayıran herkese teşekkürler bende sizinle aynı fikirdeyim o halde yakın zamanda iPhone 14 Pro Max'ya da 14 Pro alacağım iyi sosyaller.

Dediğin şey çok sorun olmaz bence, olursa da halledersin bir şekilde. 14PM ya da 14P al bence, ben olsam düz pro modeli alırdım maxin ekranı fazla büyük diye ama tercih meselesi.

Geri
Yukarı