iPhone 13 Pro Max VS 14 Pro

Yigit Efe Sirin

Hectopat
Daha fazla  
Şu an elimde olan S21'i satıp üstüne para koyup bu telefonlardan birini yurt dışı olarak alıp sonra kaydettireceğim kısaca hikaye bu, Türkiye cihazı olarak S23 alabilirim fakat hangi telefonu alacağım hakkında kararsızım, 13 Pro Max ile 14 Pro arasında sadece kamera farkı var ve bildiğim kadarıyla ikisi de S23'ten daha iyi diye biliyorum, Pro Max ile Pro arasında inç farkı var onun farkındayım o problem değil ama büyük bir çıkmazın içindeyim ve çok kararsızım, Yurt dışı veya Türkiye cihazı gibisinden bakmayarak cevaplarsanız mutlu olurum. S23 mü yoksa 13 Pro Max veya 14 Pro mu? Yani kısaca iPhone veya Samsung al diyebilirsiniz kamera ve genel performansı benim için önemli.

iPhone 14 Pro'yu bizzat kullanıyorum ve 13 Pro Max ile arada ciddi fark var. Araştırmanızı öneririm. Başarılı bir cihaz olduğunu söyleyebilirim. Tavsiye ederim.

iPhone 14 Pro'yu bizzat kullanıyorum ve 13 Pro Max ile arada ciddi fark var. Araştırmanızı öneririm. Başarılı bir cihaz olduğunu söyleyebilirim. Tavsiye ederim.
İmkanım varken S23 yerine onun daha iyilerini almam daha mantıklı olur bence, aslında bir nevi tasarruf, iPhone beni çok daha uzun süre idare eder ve yeni bir telefon uzun süre almam ve telefona çok bağlı biri değilim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı