iPhone 14 Pro Max'e 45.999 TL verilir mi?

O kadar para vermek istemiyorsanız en azından yaklaşık 10.000 lira daha az vererek S23 serisinden bir telefon alabilirsiniz. Pişman olmazsınız, daha iyi bir cihaza sahip olursunuz.

Sıfır iPhone 14 Pro Max alıp en az 5 yıl kesintisiz kullanmak istiyorum. Ama bu telefon bayağı pahalı olduğu için 46k bu telefona verilir mi diye düşünüyorum sürekli sizce parasını hak eden bir telefon mu? Hafta sonu gidip alırım yüksek ihtimal.
Öncelikle 27 bin ₺ fiyata kapalı kutu yurt dışı iPhone 14 Pro Max al, sonra T.C. kimliği ile kıbrısa git gel, bir günde konaklarsın. Uçak fiyatları tahmini 800-900₺ gidiş dönüş 1800-2000₺, bir gece konaklaman 1000₺ desek. 3000₺ etti, gelir Türkiye'de de 6000₺ küsur vergisini verip kayıt ettirirsin. 35 bin ₺ ye gelmiş olur.

Öncelikle 27 bin ₺ fiyata kapalı kutu yurt dışı iPhone 14 Pro Max al, sonra T.C. kimliği ile kıbrısa git gel, bir günde konaklarsın. Uçak fiyatları tahmini 800-900₺ gidiş dönüş 1800-2000₺, bir gece konaklaman 1000₺ desek. 3000₺ etti, gelir Türkiye'de de 6000₺ küsur vergisini verip kayıt ettirirsin. 35 bin ₺ ye gelmiş olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle 27 bin ₺ fiyata kapalı kutu yurt dışı iPhone 14 Pro Max al, sonra T.C. Kimliği ile kıbrısa git gel, bir günde konaklarsın. Uçak fiyatları tahmini 800-900₺ gidiş dönüş 1800-2000₺, bir gece konaklaman 1000₺ desek. 3000₺ etti, gelir Türkiye'de de 6000₺ küsur vergisini verip kayıt ettirirsin. 35 bin ₺ ye gelmiş olur.

O dediğiniz eskidendi ama hükümetimize buradan sonsuz kere saygımı iletiyorum ( inşallah mezardaki yatanları ayağa kalkmıştır) o dediğiniz olay bitti hemen hemen aynı fiyata gelir ha dışarıdan almışsınız ha içeriden farketmez.. İçden içe Afrika standartlarına doğru yaklaşıyoruz nasıl bazı ülkelerde 1 el arabasında kendi para birimini taşıyıp karşılığında 100 dolar gibi para alıyosalar o tarafa doğru gidiyoruz hayırlısı olsun...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Doğruları anlatıyorum.

O dediğiniz eskidendi ama hükümetimize buradan sonsuz kere saygımı iletiyorum ( inşallah mezardaki yatanları ayağa kalkmıştır) o dediğiniz olay bitti hemen hemen aynı fiyata gelir ha dışarıdan almışsınız ha içeriden farketmez.. İçden içe Afrika standartlarına doğru yaklaşıyoruz nasıl bazı ülkelerde 1 el arabasında kendi para birimini taşıyıp karşılığında 100 dolar gibi para alıyosalar o tarafa doğru gidiyoruz hayırlısı olsun...
Ne eskisi hocam daha 3 gün önce gittim ve kayıdımı bugün yaptırdım.

Sıfır iPhone 14 Pro Max alıp en az 5 yıl kesintisiz kullanmak istiyorum. Ama bu telefon bayağı pahalı olduğu için 46k bu telefona verilir mi diye düşünüyorum sürekli sizce parasını hak eden bir telefon mu? Hafta sonu gidip alırım yüksek ihtimal.
Şöyle söyliyeyim. Ben genelde android kullanıyorum. Ülkemizde fiyatlar yurtdışına göre 2 kat fazla ve alım gücümüz onlara göre kat be kat düşük. Fiyatı kenara bırakırsak yurtdışı 14 promax 128 gb 27k ya aldım. Üzerine 6k verip kaydettirdim. Yani toplamda 33k. Bu telefon mükemmel. Bir önceki telefonum samsung s10 plus. Çokta sevidğim telefondu. 14 pro max in yanında elime aldığımda oyuncak gibi kalıyor yada ben öyle hissediyorum. Ama s22 ve 23 ultra telefonları deneyimleyemediğim için birşey diyemiyorum.

Gidip 35 binnnnnn TL para verip 5 bin kar ettim diye düşüyorsanız bence kendinizi sorgulayın derim.

Konu sadece 5 bin TL kar mı? Kıbrıs'ta olsa seyahat ettim ve hem gezmiş hem de telefonumu uyguna almış hem de cebime 5 bin TL az çıkmış daha ne olsun, umarım ticaretle ilgilenmiyorsunuzdur. :)

Geri
Yukarı