iPhone 14 Pro WhatsApp bildirimleri gelmiyor

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar 21 Mayıs'ta Gürcistan'dan iPhone 14 Pro aldım. Cihazda sıkıntı yok. Ancak ben WhatsApp'a kendim girmedikten sonra bildirimler gelmiyor.

Yurt dışından aldığım için mi böyle bir problem yaşıyorum diye düşündüm ancak MediaMarkt'tan iPhone 11 alan arkadaşım da aynı sorunu yaşıyormuş.

Bunu nasıl çözebiliriz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 21 Mayıs'ta Gürcistan'dan iPhone 14 Pro aldım. Cihazda sıkıntı yok. Ancak ben WhatsApp'a kendim girmedikten sonra bildirimler gelmiyor.

Yurt dışından aldığım için mi böyle bir problem yaşıyorum diye düşündüm ancak MediaMarkt'tan iPhone 11 alan arkadaşım da aynı sorunu yaşıyormuş.

iOS 16 kaynaklı olabilir. Yedek alıp sıfırla.

Ayarlar> Genel> Arka Planda Uygulama Yenile kısmından Whatshapp'ın tikini açın.

Konudan bağımsız bir soru soracağım kusura bakmayın. Telefondan memnun musunuz batarya vs. çünkü bu batarya mevzusundan dolayı pro max ile pro arasında gidip geliyorum. Pro max çok büyük sırf batarya için bu büyüklüğe değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı