iPhone 14 vs 14 Pro

Inancowski

Centipat
Daha fazla  
TR'de 128 GB iPhone 14 32bin TL'ye geliyor. Yurt dışı 14 Pro'da aynı fiyata geliyor ulaşım vb vb ama garanti durumları da var. Bu yüzden kararsızım sizce hangisi daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TR'de 128 GB iPhone 14 32bin TL'ye geliyor. Yurt dışı 14 Pro'da aynı fiyata geliyor ulaşım vb vb ama garanti durumları da var. Bu yüzden kararsızım sizce hangisi daha mantıklı?

Tam olarak anlamadım ama ikisi de aynı fiyatsa Pro'yu alın tabii ki. Kardeşimde Pro var çok memnun ama küçük ekran.

Son düzenleyen: Moderatör:
13 Pro alsana direkt. iPhone 14 ile aynı çipi kullanıyor zaten (A15) fakat bunun üzerine ekranı değişken 120Hz bu sayede hem sen ekrana elini değdirdiğin an 120Hz oluyor ve akıcı deneyim sunuyor hem de sen ekrana dokunmadığın sürece 1Hz oluyor ve şarjının uzun gitmesini sağlıyor.

Garanti kadar gereksiz bir şey yok bence elektronik ürünlerde kaliteli bir marka ise Samsung Apple vs. Samsung A71 kullandım suya düştü garantiye girmiyor normal olarak iPhone X kullandım bataryası %85 altına düştü garantiye girmesi geçmiş iPhone 11 kullanıyorum şu an garantiye girmiyor çoğu şey yani bence garanti çok da önemli değil fakat yurt dışı kayıt ücreti 6 k bunu vermek koymazsa ver fakat kayıt yaptırınca 38 k oluyor kayıt yaptırmazsan arama vs SIM kartını okumaz 38 vericeğine 41 ver verebiliyorsan TR cihaz al yoksa 14 de alabilirsin.

Geri
Yukarı