iPhone 14 Pro'ya 42.000 TL verilir mi?

Selam. Yıllardır iPhone 7 kullanıyorum artık eskidi ve yeni bir iPhone almak istiyorum. Donanımlara bakınca iPhone 14 Pro çok cazip geliyor ancak pahalı da geliyor. 13 Pro ve Pro Max artık piyasada bulunmuyor olsa bile daha pahalı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
42000 tl bizim ülke olarak fazla bir fiyat. Yani Amerikaya göre 2 kat fazla para ödüyoruz. iphone hiç sevmezdim yıllardır android kullanıyordum. Şuan kullandığım telefon Samsun s10 plus. İphone 14 pro max aldım. Şöyle 14 pro max kullanmaya baslayınca çok sevdiğim s10 plus oyuncak gibi gelmeye başladı. Fiyatı haricinde gerçekten güzel telefon.

42000 TL bizim ülke olarak fazla bir fiyat. Yani Amerika'ya göre 2 kat fazla para ödüyoruz. iPhone hiç sevmezdim yıllardır Android kullanıyordum. Şu an kullandığım telefon Samsun S10 Plus. iPhone 14 Pro Max aldım. Şöyle 14 Pro Max kullanmaya baslayınca çok sevdiğim S10 Plus oyuncak gibi gelmeye başladı. Fiyatı haricinde gerçekten güzel telefon.

S10 Plus nere 14pm nere hocam? S23 tarzı bir cihaza geçerseniz belli olmaz fark.

Ne kadar Samsung son dönemlerde iyi telefon çıkarmış olsa da artık kim ne derse desin telefonlar bu rakamlarda minik yatırımlar oldu heleki ülkemizdeki bu ekonomik durumlardan dolayı bence elini çabuk tut %20 zam geliyormuş al geç düşünme 2.el piyasında satarken bile karlı satarsın acil bir durumun olursa diye diyorum.

Alınmaz, S23 Ultra daha iyi hem gövde/ekran oranı hem de RAM gibi.

RAM'ı karıştırma iOS çok az RAM yiyor. Tip olarak hangisi hoşa gidiyorsa alınır telefon sonuçta adam monitöre bağlayıp kullanmayacak. Hoşuna gidiyorsa Oppo da alır Xiaomi'de :D 2. elde değer kaybetmez ayrıca iPhone ederse de dolar bazı en az eder. Samsung 1 senede %40'a yakın değer kaybeder. Samsung kullanıcısı ve fanı olarak Android telefonlar çok aşırı değer kaybediyor.

Son düzenleme:
RAM'ı karıştırma iOS çok az RAM yiyor. Tip olarak hangisi hoşa gidiyorsa alınır telefon sonuçta adam monitöre bağlayıp kullanmayacak. Hoşuna gidiyorsa Oppo da alır Xiaomi'de :D 2. elde değer kaybetmez ayrıca iPhone ederse de dolar bazı en az eder. Samsung 1 senede %40'a yakın değer kaybeder. Samsung kullanıcısı ve fanı olarak Android telefonlar çok aşırı değer kaybediyor.
1 sene önce 8,5K'ya satilan S21 FE'yi 13K'ya satabiliyorum. Zamaninda 22K'ya çıkan S22 Ultra'yi 27K-28K'ya satabiliyorum. 17K'lık S22'yi 15K'ya satabiliyorum. Anlamadim siz iPhone'u sifir fiyatina falan mi satıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı