iPhone 14 vs 14 Plus

tugi02

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone alacağım. Sizce 14 ile 14 Plus arasında çok bariz farklar var mıdır? Hangisini almamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Plus alan tanıdıklarımın çoğu pişman, büyüklük olarak pek memnun değiller, üstüne 3-5 daha koyup keşke Pro alsaydım diyorlar. Yine de tercih meselesi.

Ben açıkçası sırf o Dynamic Island için Pro alırdım. Plus hakkında bilgim yok.

Düz 14 alın ama bütçe var ise her türlü Pro modelini tercih edin 14'ün pek alınacak bir durumu yok.
14 dümdüz kazık bu arada gerçekten. İşlemcisi bile önceki nesil ile aynı. Kesinlikle değmez o paraya.

Ekran boyutu ve pil dışında fark yok. Siz bilirsiniz büyük ekran seviyorsanız Plus modeline bakın.
Büyük ekran için bence Pro Max'e bakmalı paraya kıyıp. 14 ailesi gerçekten kazık gibi geliyor bana. Dediğiniz gibi pil ve ekran dışında farkı yok.

Arkadaşlar iPhone alacağım. Sizce 14 ile 14 Plus arasında çok bariz farklar var mıdır? Hangisini almamı tavsiye edersiniz?
Pro'ya bakmanızı öneririm. Hatta şöyle göstereyim size.
1672345510724.png
Fiyatları görüyorsunuz. Aşağıda göreceğiniz üzere 4000 lirayı hak edecek bir fark yok arada ama Pro ile 10000 lirayı hak edecek fark var.
1672345607175.png
İşlemcileri bile önceki nesil ile aynı işlemciler. Başka da fark yok zaten dediğimiz gibi ekran ve batarya harici. 4000 liraya değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı