iPhone 14 vs 15

Bütçe
50000

Ramazan Yiğit

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum çok fazla aynı konudan var ama iki telefon arasındaki 2.5klık farka değecek özellik var mı?
(Gördüğüm konularda aralarında hep 7 8 k vardı). Hem biraz daha uzun gideceğinden 15 alma taraftarıyım şu anlık önerilerinizi bekliyorum.

Samsung vs önermeyin!

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım düz serilerden konuşuyoruz. Plus'lar ve Pro'lar dahil değil. O zaman tabii ki 15 almalısınız 2, 5K'ye de değecek çok şey var.
iPhone 14 13'ün aynısıdır. Apple 2 sene aynı telefonu ürettiğinden dolayı 15'te güzel geliştirmeler var. Kesinlikle değer.

Sanırım düz serilerden konuşuyoruz. Plus'lar ve Pro'lar dahil değil. O zaman tabii ki 15 almalısınız 2, 5K'ye de değecek çok şey var.
iPhone 14 13'ün aynısıdır. Apple 2 sene aynı telefonu ürettiğinden dolayı 15'te güzel geliştirmeler var. Kesinlikle değer.

Apple her iki senede çift olan modellerinde büyük değişiklik yapıyor:

X ile 11 aynı ancak 12 kasasıyla öne çıkıyor.
12 ile 13 aynı ve 14 dinamik adayla öne çıkıyor.
14 ile de 15 aynı (sadece titanyum kasa, C şarj ve downgrade olan bir tuş) ve bence 16'da büyük bir değişiklik olacak.

Pro veya Pro Max alınmayacaksa 15 tercih edin.

Arkadaşlar biliyorum çok fazla aynı konudan var ama iki telefon arasındaki 2.5klık farka değecek özellik var mı?
(Gördüğüm konularda aralarında hep 7 8 k vardı). Hem biraz daha uzun gideceğinden 15 alma taraftarıyım şu anlık önerilerinizi bekliyorum.

Samsung vs önermeyin!
Arada 4-5K var. Dynamic Island, A16 Bionic, kamera artıları, Type-C gibi yenilikler ve bir yıl fazladan iOS güncellemesi için iPhone 15.

14 ile de 15 aynı (sadece titanyum kasa, C şarj ve downgrade olan bir tuş) ve bence 16'da büyük bir değişiklik olacak.

14 Pro ve 15 Pro'yu kastettiniz sanırım.
Düz 14 dinamik ada falan içermiyor sap sade bir telefon. Düz 13 ile aynı. 12 ile 13'ün aynı olduğuna katılmıyorum. X ile 11 nasıl aynı anlatın da bilelim.

X ile 11 nasıl aynı? 14 ile 15 aynı demişsiniz bunlar nasıl aynı? Hangi kafayla yazdınız merak ediyorum.

14 Pro ve 15 Pro'yu kastettiniz sanırım.
Düz 14 dinamik ada falan içermiyor sap sade bir telefon. Düz 13 ile aynı. 12 ile 13'ün aynı olduğuna katılmıyorum. X ile 11 nasıl aynı anlatın da bilelim.
X ile 11 arasında 11den 12ye geçiş kadar devrimsel bir fark yok. 14 15 konusunda ise kast ettiğim Pro sürümler.

Geri
Yukarı