iPhone 14'ün 13 Eylül'de tanıtılması planlanıyor

Android'in 2 yıldan belki daha önceden getirdiği tam ekranı şimdi getiriyorlar ama yine de hype yaratıyor. Widgetlarda da aynı oldu.
Bir şeyler yapıyorlar ama.
Apple markalaşmış bir firma olarak Android'de yıllardır olan çoğu şeyi sonradan yenilik adı altında sunmuş olsa da kendi yenilikleri de oldu. Bunca yıl Apple sağlam reklamlarının, işlemci gücünün ve uzun süre verdiği stabil güncellemelerin ekmeğini yiyor. Kendim bir iphone sever ve kullanıcısı olarak apple'ı şanslı buluyorum bir yandan. Eğer android bir firma telefonlarına apple'ın her güncellemede getirdiği kadar az yenilik ve eski yenilikleri yeni yenilikler olarak lanse etseydi tarihin tozlu raflarında hatırlanırdı sadece.

Hocam direkt mesajınızda ''Android kötü'' demişsiniz. Hangi kesimin yaptığı belli ama tartışmayalım çünkü konu bu değil yani konuyu kirletmiş oluruz.
Neden konuyu kirletelim? Ben Apple fanboyu değilim ve Mi 9T Pro kullanıyorum. Daha öncede hiç Apple ürünlerini kullanmadım. Ben bir Android kullanıcısı olarak Android kötü diyorum. Ve evet Android işletim sistemi iOS işletim sisteminden daha kötü.

Neden konuyu kirletelim? Ben Apple fanboyu değilim ve mi 9T Pro kullanıyorum. Daha önce de hiç Apple ürünlerini kullanmadım. Ben bir Android kullanıcısı olarak Android kötü diyorum. Ve evet Android işletim sistemi iOS işletim sisteminden daha kötü.

Android'in orta segment altı tüm telefonların çoğu balon bunu herkes biliyor zaten. Bu telefona ve markaya göre değişen bir şey. iOS Android kadar özgür değil ama iOS daha sade ve stabil.

Şimdiden birçok yayın organında ve forum sitesinde yeni nesil iPhone cep telefonlarının enflasyondan kaynaklı olarak %15 zamlı bir şekilde çıkacağı konuşuluyor. 40.000 TL gibi fiyatlar görülecek.

Android'in orta segment altı tüm telefonların çoğu balon bunu herkes biliyor zaten. Bu telefona ve markaya göre değişen bir şey. iOS Android kadar özgür değil ama iOS daha sade ve stabil.
Evet önceden dediğiniz gibi bende özgürlüğünden dolayı Android tercih ediyordum. Ama daha neredeyse 30 dakika önce YouTube çöktü. Gerçekten artık bu problemler can sıkmaya başladı.

Geri
Yukarı