iPhone 15 alınır mı?

Alınmaz. iPhone 15 gözle görülür, hiçbir yenilik getirmedi. Type-C hariç, ki o da bir artı eksi sağlamıyor.

A16 bionic bir yıl fazla güncelleme desteği en önemlisi dynamic island daha ince çerçeveler 2X optik Zoom çok daha iyleştirilmiş kameralar yeni nesil akıllı HDR 48 MP kamera USB C 2000 nit parlaklık iPhone 15 ile iPhone 14 arasındaki farklar. 13-14 gibi düşünmeyin 14-15i.

A16 bionic bir yıl fazla güncelleme desteği en önemlisi dynamic island daha ince çerçeveler 2X optik Zoom çok daha iyleştirilmiş kameralar yeni nesil akıllı HDR 48 MP kamera USB C 2000 nit parlaklık iPhone 15 ile iPhone 14 arasındaki farklar. 13-14 gibi düşünmeyin 14-15i.

Hocam iPhone 15 alacağına iPhone 14 Pro alsın diyoruz biz, siz ne anlatıyorsunuz? iPhone 15, iPhone 14 Pro'dan daha iyi bir cihaz değil, Pro daha iyi bir cihaz...

15 alcağına 14 Pro daha mantıklı almışken 15 Pro al bence zaten yurt dışı olduğundan daha uyguna gelecek.
Hocam iPhone 15 alacağına iPhone 14 Pro alsın diyoruz biz, siz ne anlatıyorsunuz? iPhone 15, iPhone 14 Pro'dan daha iyi bir cihaz değil, Pro daha iyi bir cihaz...
Güncellik için düşünmüştüm hocalarım yinede tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

Güncellik için düşünmüştüm hocalarım yine de tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

Hocam cihazlar zaten güncel. iPhone 15 ve 14 Pro'nun içerisinde bulunan donanımlar zaten aynı, cihazların işlemcisi aynı daha ne kadar güncel olabilir 14 Pro? Daha ne kadar ve nasıl açıklayabiliriz durumu size. 15 alırsanız boşa para vermiş olacaksınız diyorum ve artık çekiliyorum bu konudan. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı