iPhone 15 alınır mı?

SerkaN20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Arkadaşlar 15 çıkmadan önce 14Pro almayı düşünüyordum. 15'in çıkmasını bekledim ama 60Hz olarak çıkması beni hayal kırıklığına uğrattı. Şu anki telefonum. iPhone 7 ve 6.5 senedir kullanıyorum artık beni bırak diye yalvarıyor. Bu telefondan 15e geçsem 60Hz ekrandan sıkıntı çekmem diye düşünüyorum. Malum 14 Pro ile arasında 10k fark var ve promotion dışında cihazlar neredeyse aynı ama iPhone 15 renkleri ve tasarımı daha çok hoşuma gitti. Siz bu durumda ne yapardınız? Şu an düz 13-14-15 filan arkadaşlar da varsa cevaplasın.

Pro modeliyle arasında ki fark öyle düşündüğün gibi sadece promotion değil. 14 Pro serbest piyasaya düştüğü için fiyatlar satıcıların kafasına göre şekilleniyor ne yazık ki. Son çıkan cihazın düz modeli 1 önce ki cihazın Pro modelini geçemiyor maalesef. Her türlü 14 Pro.

14 Pro alamıyorsan 15 alabilirsin zaten çok bir alternatif yok. 14 zamanında olsa 13 alabilirsin derdim de 14 ile 15 arasında kayda değer farklar var.

Şahsi düşüncem, 14 Pro alın geçin. Çünkü yeni çıkan 15 serisinde birçok kullanıcının şikayetleri mevcut; arka kasanın çatlaması/yamulması, ekran yanıklığı, ısınma (yazılım güncellemesi ile giderilmiş ancak nafile deniliyor.)

Standart bir kullanıcı için gereksiz iyi bir telefon. OLED takıntın varsa 11 Pro ve 11 Pro Max, 12 serisi veya 13 serisi hayli hayli işini görecektir. Bütçem var yatırımlık için de düşünüyorum diyorsan alıp geç değerinin üzerine koyar aldığına değil almadığına pişman olabilirsin.

Arkadaşlar 15 çıkmadan önce 14Pro almayı düşünüyordum. 15'in çıkmasını bekledim ama 60Hz olarak çıkması beni hayal kırıklığına uğrattı. Şu anki telefonum. iPhone 7 ve 6.5 senedir kullanıyorum artık beni bırak diye yalvarıyor. Bu telefondan 15e geçsem 60Hz ekrandan sıkıntı çekmem diye düşünüyorum. Malum 14 Pro ile arasında 10k fark var ve promotion dışında cihazlar neredeyse aynı ama iPhone 15 renkleri ve tasarımı daha çok hoşuma gitti. Siz bu durumda ne yapardınız? Şu an düz 13-14-15 filan arkadaşlar da varsa cevaplasın.
iPhone 15 fiyatına canavar 120 Hz bir Android alabilirsin.

Şahsi düşüncem, 14 Pro alın geçin. Çünkü yeni çıkan 15 serisinde birçok kullanıcının şikayetleri mevcut; arka kasanın çatlaması/yamulması, ekran yanıklığı, ısınma (yazılım güncellemesi ile giderilmiş ancak nafile deniliyor.)
15 pro telefonumda belirgin bir ısınma vardı ama 2 gün önce gelen güncelleme ile tamamen çözüldü diyebilirim.

Dosya Ekleri

• IMG_3007.jpeg
    IMG_3007.jpeg
    110,1 KB · Görüntüleme: 66
Kasım'ı bekle. Amazon 13 Pro'larda iyi indirim yaptıydı, 14 Pro'lara da yapar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı