iPhone 15 alınır mı?

Kesinlikle katılmıyorum. Telefon ekranı 120 Hz olsa bile, şahsen pilin bitmemesi için ayarlardan tekrar 60 Hz'e çekmek isterim.

Uzun kullanımda, maalesef hiçbir Android işletim sistemli telefonun Apple işletim sistemli telefonu alt edemediğini düşünüyorum. Dostlar, kamera kalitesinden tutun işlemci performansına kadar, Android telefonlar 9-10 ay sonra amiralliğini kaybediyor gibi görünüyor. Piyasada şu anda iPhone 7'den daha iyi fotoğraf çeken bir Android var mı acaba? :D
Aynen öyle knk hatta benim iPhone 3g Samsung s24u kamerada tokat delisi ediyor. Hatta geçen internette dolanırken s24 kastı androidler çöp.
Bitmedi şu fanboyluğunuz. Hangi amiral gemisi 9 aydan sonra amiralliğini kaybetti? Keza amiralliği kaybetmekten kasıt nedir?

Arkadaşlar, gerçekçi olalım. Telefon kullanımı kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara dayanır. Android geliştirici olmadığınız veya ücretsiz uygulamaları indirme niyetinde olmadığınız sürece, bütçenize uygunsa iPhone tercih edebilirsiniz. Herkesin ihtiyaçları ve tercihleri farklı olduğu için en uygun telefonu seçmek kişisel bir karardır ve bence cevap Apple'dır. 😄

Arkadaşlar, gerçekçi olalım. Telefon kullanımı kişisel tercihlere ve ihtiyaçlara dayanır. Android geliştirici olmadığınız veya ücretsiz uygulamaları indirme niyetinde olmadığınız sürece, bütçenize uygunsa iPhone tercih edebilirsiniz. Herkesin ihtiyaçları ve tercihleri farklı olduğu için en uygun telefonu seçmek kişisel bir karardır ve bence cevap Apple'dır. 😄
Hocam burada bazıları fanboyluk üzerine konuşuyor, gerçekçilik kavramı işlemez onlara. :D

Geri
Yukarı