iPhone 15 beklenir mi?

iPhone 14 Pro Max 128 GB modelini alacağım. Şu an fiyatı 64.000 TL. Eğer 15 Pro, 14 Pro Max'ten daha iyi olursa eğer 15 Pro'da alabilirim. Ancak fiyat konusunda pek fazla emin olamadım. Ne yapsam bilemedim.

Türkiye ekonomisinde beklersen fiyat artar 14 Pro Max al geç bekleme bence. 4 ayda bekleye bekleye 14 Pro alacakken iPhone 13 alırken buldum kendimi.

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. iPhone 14 Pro Max almayı düşünüyorum. 1-2 aya kadar iPhone 15 piyasaya sürülecek. Birkaç konu inceledim ve başlangıç fiyatı 42.000 olacağı söyleniyor. Tabii bu düz iPhone 15 için geçerli. Modeli yükseldikçe fiyatı da artıyor. 15 Pro ve Pro Max modelleri ise 60.000- 65.000 TL olacağı söyleniyor. Şahsen ben o kadar olacağını düşünmüyorum. Pro'ya da Pro Max modeli en fazla 70.000 TL olursa alabilirim. Sizce iPhone 15 beklemeye gerek var mı? Yoksa 14 Pro Max alayım mı?

İncelediğim konular;

15 Pro'ları beklemeni tavsiye ederim.

Şu fiyatlara bak, dalga geçilecek fiyatlardan başka birşey değil. 100.000 TL’ye telefon olmadığı kalmıştı, malum adam onu da başardı. Dipteyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı