iPhone 15 ileride satılır mı?

Bütçe
50.000

Abdullah Koşan

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp victus 16 rtx3060 / r5 5600
Honor 20
Meslek
Mezun
Merhaba iPhone 15 düşünüyorum S23 Ultra filan varken mantıksız olduğunu biliyorum ancak canım istediğinde satabilmek niyetim olduğundan iPhone 15 de karar kıldım.
Ancak iPhone 15 pahalı ve 60 Hz bir cihaz diye talebin az olma satamama gibi durumlar olur mu?
(Easy cep gibi sitelerde Pro'ların satıldığını görüyorum yalnız fiyat piyasasından 10 k üstü filan 15 parasına 13 Pro ancak alınıyor. iPhone cephesınden yıne bir tavsiyeniz varsa beklerim.)

Satılır iPhone 15 yerine 14 Pro Max al pişman etmez.

Asla düz iPhone serilerini alma özellikleri kısılmış oluyor kötüler yani.

Merhaba iPhone 15 düşünüyorum S23 Ultra filan varken mantıksız olduğunu biliyorum ancak canım istediğinde satabilmek niyetim olduğundan iPhone 15 de karar kıldım.
Ancak iPhone 15 pahalı ve 60 Hz bir cihaz diye talebin az olma satamama gibi durumlar olur mu?
(Easy cep gibi sitelerde Pro'ların satıldığını görüyorum yalnız fiyat piyasasından 10 k üstü filan 15 parasına 13 Pro ancak alınıyor. iPhone cephesınden yıne bir tavsiyeniz varsa beklerim.)

iPhone ileride kesin satar hocam piyasada güzel oda Pro Max istiyorsan 14e yönel.

Sırf elma logosu var diye tomarla para dökerler.Her türlü satarsınız.

İyide iPhone bizim ülkede tercih edilmiyor ki sadece. Hatta birçok ülkede bizden daha çok tercih ediliyor.

Pahalı olduğu için olabilir mi acaba? Emin ol 30K parası olan gider S23 yerine ikinci el iPhone 12 alır geçer. Aynı şekilde 100K parası olanda S24 Ultra yerine iPhone 15 Pro Max alır.

Holosko+bir miktar para verip 15 Pro geçilmesi daha mantıklı.

Satılmasını bence boş verin. Bu devirde 60Hz telefona o para kesinlikle verilmez. iPhone olup olmamasının hiçbir önemi yok. 15 yerine 120Hz ekranlı bir iPhone almak daha mantıklı olur. 60Hz ekrana o kadar para vermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı