iPhone 15 alınır mı?

Pro modelinde ekran 120 hz. Düz 15 modelinde 60 hz. Şaka gibi ama gerçek. Pro modellerini satmak için 50 binlik telefona 60 hz koyuyorlar. Alırsan pro almaya bak bencede. İlla iphone olmasın edersen s24.
Acaba hocam benim iphone 11 pro’da 120 mi 60 mı ve bu 60-120 çok fark ediyor mu?

Ya pro ya android. Hiçbir düz iPhone alınmaz.
yani hocam iphone fiyatları uçuk olabilir ama bence iphoneler iyi cihazlar.

Acaba hocam benim iphone 11 pro’da 120 mi 60 mı ve bu 60-120 çok fark ediyor mu?

Yurtdışından getirteceğin için bence zorlayıp Pro almanı öneririm. Bir çok konuda da dile getirdim. Iphone 11 ( döneminde ) ve şuandan itibaren 13 modeli dışında fiyatları yüksek olduğu için düz modellerini önermem. Apple Pro modellerine yöneltmek için düz modellerde dalga geçiyor. 15 Pro kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim.

Yurtdışından getirteceğin için bence zorlayıp Pro almanı öneririm. Bir çok konuda da dile getirdim. Iphone 11 ( döneminde ) ve şuandan itibaren 13 modeli dışında fiyatları yüksek olduğu için düz modellerini önermem. Apple Pro modellerine yöneltmek için düz modellerde dalga geçiyor. 15 Pro kullanıyorum, şiddetle tavsiye ederim.
Peki hocam iphone 11 boyutu benim 11 prodan daha büyük.Aynı şekilde 15 pro 15 ten daha mı küçük? Ve boyutu ne kadar pronun 11 den daha büyük ya da daha küçük?

Yurt dışından düz seri getirmeniz çok saçma alıyorken Pro almalısınız. 15 Pro ile 15 arasında kamera ekran kasa anlamında yine ciddi farklar var. 11 Pro 60Hz ekran kullanıyor 15'e geçtiğinizde ekran kötü gelmez ama 120HZ'e bir alışırsanız 60HZ ekrana bakarken farkı net hissediyorsunuz.

Bence iPhone 13 üstü telefonun varsa gereksiz. Zaten pek de farklı değilller.
11 pro var şuan bende

11'den daha kompakt. Yani daha iyi modellenip, alan daha verimli ve minimal kullanılmış.
Anladım hocam çok teşekkür ederim

Yurt dışından düz seri getirmeniz çok saçma alıyorken Pro almalısınız. 15 Pro ile 15 arasında kamera ekran kasa anlamında yine ciddi farklar var. 11 Pro 60Hz ekran kullanıyor 15'e geçtiğinizde ekran kötü gelmez ama 120HZ'e bir alışırsanız 60HZ ekrana bakarken farkı net hissediyorsunuz.
peki hocam pro yerine pro max almaya gerek var mı?

60-120 hz farkını telefon fark etmeksizin tek kaydırmada anlarım. Çok para veriyorsunuz, hala 60 hz kullanmak gerçekten istiyor musunuz? iPhone'lar kötü değil zaten ama bir S serisi de kötü değil :) Xiaomi'nin amiral serisi de kötü değil. Pro pro max farkı size kalmış boyut farkı var. O yüzden ya pro, ya da başka telefon.

11 pro var şuan bende

Anladım hocam çok teşekkür ederim

peki hocam pro yerine pro max almaya gerek var mı?
Ben şöyle tabir ediyorum.
Iphone 15-15 Pro / Samsung S24-24 Plus modelleri = Telefon
Iphone 15 Pro Max / Samsung S24 Ultra = Tabletimsi Telefon
Ben telefon tarafını daha çok hissettiğim için Pro modeline yöneldim. Ama şuanki fikrime göre batarya ve ekran boyutuna göre eğer boyut rahatsız etmezse kesinlikle Max almalısınız. Çünkü telefona 67 Bin TL para verdim ve zaman zaman şarjı bitmesin biraz daha yetsin diye energy moduna alıyorum, bazen kullanmamaya çalışıyorum derken aslında bu kadar para vermişken bu tarz şeyler yaşamak hiç hoş olmuyor. O yüzden Max modelini öneririm.

Peki hocam Pro yerine Pro Max almaya gerek var mı?

Normalde Pro ile Pro Max dışında batarya farkı hariç bir fark yoktu fakat 15 Pro ailesinde Pro Max 5kat telefotoya sahipken Pro 3 kat telefotoya sahip. Yani kamera anlamında fark var batarya anlamında da doğal olarak Pro Max daha büyük olduğu için daha uzun götürüyor. Ben pil bir yana alıyor olsam 15Pro Max seçerdim 5 kat telefoto olmasından dolayı.

Geri
Yukarı