iPhone 15 mi S23 Ultra mı?

grlofc

Decapat
Daha fazla  
Apple resmi sitesinden bakınca iPhone 15 ve iPhone 14 Pro özellikleri neredeyse aynı, 1-2 özellik daha + gözüküyor 14 Pro'da.

S23 Ultra özelliklerine bakınca tamamen neredeyse iyi gözüküyor. -İphonea kıyasla-

Benim ne kamera ne o ne bu takıntım var, marka takıntım da yok. Sadece şöyle söyleyeyim, ben sürekli yurt dışı ve değişik telefonlar kullandım ve çok seviyorum, mesela Dooge Y8 Piano kullandım, şimdi de Xiaomi POCO kullanıyorum 3 yıldır, 2500'e almıştım.

Yani pek takıntım yok; elimde bir adet iPad 9 var, MacBook alma ihtimalim var ve sırf bu yüzden iPhone 15 almayı düşünüyorum ve satarken iPhone harici bir telefonu mantıklı bir şekilde satacağımı düşünmüyorum. Ne dersiniz? :D

Apple resmi sitesinden bakınca iPhone 15 ve iPhone 14 Pro özellikleri neredeyse aynı, 1-2 özellik daha + gözüküyor 14 Pro'da.

S23 Ultra özelliklerine bakınca tamamen neredeyse iyi gözüküyor.

Benim ne kamera ne o ne bu takıntım var, marka takıntım da yok. Sadece şöyle söyleyeyim, ben sürekli yurt dışı ve değişik telefonlar kullandım ve çok seviyorum, mesela dooge Y8 piano kullandım, şimdi de Xiaomi POCO kullanıyorum 3 yıldır, 2500'e almıştım.

Yani pek takıntım yok; elimde bir adet iPad 9 var, MacBook alma ihtimalim var ve sırf bu yüzden iPhone 15 almayı düşünüyorum ve satarken iPhone harici bir telefonu mantıklı bir şekilde satacağımı düşünmüyorum. Ne dersiniz? :D

iPhone gerçekten fakrlı bir dünya 15'i tercih edin birazdan gelir deli gibi linç atacak samsungcular bekliyorum.

Şimdi bir kaç kişi gelip Pro veya Pro Max model almayacaksanız iPhone almayın diyecekler. Ekosisteminiz varsa çekinmeden alın gitsin. Ben de MacBook sahibiyim ve bu sebepten 15 alacağım 1-2 ay içerisinde. Pro modelini almaya kalksam arada 20k oynuyor. Yani çok teknik ihtiyaçlarınız yoksa sadece güncel bir telefon istiyorsanız memnun eder kesinlikle. Diğer türlü sırf iPhone olsun diye mesela 60hz ekrana 50k vermezdim, ancak ekosisteminiz varsa tercih edilebilir.

S23 Ultra özelliklerine bakınca tamamen neredeyse iyi gözüküyor.

Benim ne kamera ne o ne bu takıntım var, marka takıntım da yok. Sadece şöyle söyleyeyim, ben sürekli yurt dışı ve değişik telefonlar kullandım ve çok seviyorum, mesela dooge Y8 piano kullandım, şimdi de Xiaomi POCO kullanıyorum 3 yıldır, 2500'e almıştım.

Eğer farklı Apple cihazların varsa ya da alacaksan bence iPhone al eğer IOS'a alışamazsan geri satıp Samsung alabilirsin Apple cihazlar genellikle değerlerini koruyor.

S23 Ultra özelliklerine bakınca tamamen neredeyse iyi gözüküyor. -iphonea kıyasla-

S23 Ultra iPhone 15'ten daha iyidir eğer 15 alırsanız size tavsiyem kutudan çıktığı sürümde kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı