S23 Ultra vs iPhone 15

Bu haha ve beğenmedim atanlar hayatında telefon kullanmamış galiba.
S24 Kullaniyorum?
Samsung hâlen lens geçişlerinde takılıyor.
Kanitla bunu. Oyle laf atip gitmekle olmuyor. Kamera gecisleri iPhone kadar iyi degil ancak takilma lafini uydurmak ayri seviye. S24 kullaniyorum ve kamera gecisleri hatali. Bu yazilimla alakali ve guncellemeyle cozulur. Su an yanimda S23 var ve kamera gecisleri stabil. Kanitlayamayacaksan bos yorumlarini kendine sakla.

Dostum arkadaşlara takılma. Diğer herşey tartışılır ama iPhone un kamera performansı asla tartışılamaz. Kamera istiyorsan, kesinlikle iPhone alacaksın. Samsung kullanıcısı olarak söylüyorum s21fe var rakibi iPhone 11 e göre video, fotoğraf performansı kötü.
Aynen oyledir. Ben körüm galiba? S24 Ultra ile 15 Pro Max niyeyse oldukca yakin. Neyse ben telefon kullanmadim hic cahilim hahaha. O degil de bu arkadas iPhone 15 daha iyi ceker demis bir de. Konuyu karistirmisim simdi iyice guldum. iPhone 15 S23 Ultra ile kamerada karsilastirilamaz. Rakip degiller. Duz model ile Ultra modelini karsilastirmak da hangi akla goreyse. Seviyorum bu forumu arada cikiyor boyle komik arkadaslar. S23 Ultra vs iPhone 14 Pro desen 14 Pro kamerada gecebilir ancak 15 diyorsun. Sacmalama cok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu haha ve beğenmedim atanlar hayatında telefon kullanmamış galiba. Hayır çocuklar, hayat Instagram da ki Android GIFinden ibaret değil. Samsung hâlen lens geçişlerinde takılıyor. Görüntülerde çok sahte ve canlı renkler kullanıyor. 100X Zoom desek, Zoom için telefon bakıyorsanız Vivo X100Pro daha iyi. Bilmemek değil ayıp olan, öğrenmemek. Samsung kamera da IPhone'u geçemedi hâlen.

Dostum arkadaşlara takılma. Diğer her şey tartışılır ama IPhone'un kamera performansı asla tartışılamaz. Kamera istiyorsan, kesinlikle iPhone alacaksın. Samsung kullanıcısı olarak söylüyorum S21FE var rakibi iPhone 11'e göre video, fotoğraf performansı kötü.

Eşim S21U kullanıyor, ben S23+ kızımda iPhone12 var. Mesela benim S23+ video ve kamerada İP12'yi eziyor geçiyor. Performans olarak 120Hz zaten ayrı eziyor.
Eşimin S21Usuna geleyim. Denize gittiğimizde bütün fotoğraflarımız ve videolarımızı Eşimin telden çekiyoruz. 10X optik Zoom o kadar işe yarıyor ki senin deyiminle, olmayan anlayamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadşalar iPhone her zaman kamerası en kötü telefondur bu her zaman sabittir. Fiyatına göre kamera için alınabilecek en kötü telefon iphonedur. Her zaman da Samsung'un fersah fersah fersah gerisindedir. Daha periskopu yeni getirmiş adamlar 15 Pro maxa o da 120mm bir periskop. Amiral gemilerle karşılaştırma yaparsanız iphonun genelde parasını asla hak etmediğini anlarsınız.

Bu iPhone kamerası iyiymiş MİT'i amiral geminin ne olduğunu bilmeyen sıradan vatandaşın zamanında Galaxy J5 J7 Prime gibi hint fakiri modelleriyle iphonu karşılaştırmaları dolayısı ile ortaya çıkmış bir mittir. Aynı MİT sıradan vatandaşlar arasında tüm dünyada süregelmektedir. Gayet de normaldir. Giriş ve orta seviyesi olmayan bir telefon türü iPhone. Dolayısı ile iPhone gördün mü amiral gemiden başka bir şey görmüyorsun hepsi üst seviye OIS'li.
Böyle öyfön kömörösü en üyüdür denilecek yer burası değil burası teknoloji forumu burada bilgili olmalıyız.

iPhone almak bir işletim sistemi tercih sebebi olabilir. Kompetitif PUBG gibi çevrimiçi oyunlar için alınabilir. Ama kamera için iPhone alınmaz. Mesela iPhone 11e vereceğiniz paraya gidin S21 Ultra alın. Gerçekten kamera için iPhone almak kadar komik bir olay yok.

Öte yandan kompetitif oyun oynuyorsanız da ne yazık ki Android çok geridedir. Jiroskop tepki süresi ve DPI aynı zamanda dokunmatik tepki süresi ve oyunda ani olarak rendera giren objelerde tkakılma yapma konusunda da henüz fan taktığınız bir iPhone 8 Plus'u geçebilecek bir Android olmadı. Bunun profesyonel PUBG Mobile esporcular size söyleyecektir. Siz S24'ten de oynasanız 8 Plus jiroskopla aldığınız aimi alamazsınız. Android'de donanım iletişiminde arada C++ katmanları vardır IOS'ta bunlar yoktur. Android oyuncu telefonlarını alan çok esporcular oldu külüstür XR gibi 8 Plus gibi telefonlarına geri döndüler zamanında aldıkları Android telefonları satıp.

S24 kullanıyorum?

Kanitla bunu. Oyle laf atip gitmekle olmuyor. Kamera gecisleri iPhone kadar iyi degil ancak takilma lafini uydurmak ayri seviye. S24 kullanıyorum ve kamera gecisleri hatali. Bu yazilimla alakali ve guncellemeyle cozulur. Su an yanimda S23 var ve kamera gecisleri stabil. Kanitlayamayacaksan bos yorumlarini kendine sakla.

Aynen oyledir. Ben körüm galiba? S24 Ultra ile 15 Pro Max niyeyse oldukca yakin. Neyse ben telefon kullanmadim hiç cahilim hahaha. O degil de bu arkadas iPhone 15 daha iyi ceker demis bir de. Konuyu karistirmisim simdi iyice guldum. iPhone 15 S23 Ultra ile kamerada karsilastirilamaz. Rakip degiller. Duz model ile Ultra modelini karsilastirmak da hangi akla goreyse. Seviyorum bu forumu arada cikiyor boyle komik arkadaşlar. S23 Ultra vs iPhone 14 Pro desen 14 Pro kamerada gecebilir ancak 15 diyorsun. Sacmalama cok.

Bu forumda ki insanları anlamak gerçekten çok zor. İddialı olduğu tek nokta Zoom iken onda bile IPhone'dan geride neyi anlamıyorsunuz? IPhone'ların kamerası her zaman daha iyi en kaliteli kamera en kaliteli lens onlarda neyi anlamıyorsunuz fanboyluğun alemi yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240224_235647_Instagram.jpg
    Screenshot_20240224_235647_Instagram.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 45
Bu forumda ki insanları anlamak gerçekten çok zor. İddialı olduğu tek nokta Zoom iken onda bile IPhone'dan geride neyi anlamıyorsunuz? IPhone'ların kamerası her zaman daha iyi en kaliteli kamera en kaliteli lens onlarda neyi anlamıyorsunuz fanboyluğun alemi yok.
Fanboyluk mu? Gecmis mesajlarima bak bakalim fanboy muyum. Attigim videoda zoom konusunda genel olarak Samsung onde. Attigim video hakkinda da yorum yapabilirsiniz sanki ne dersiniz? Ek olarak S24 Ultra ana kamerada da yakin. Gozunu kontrol ettir tavsiyem. S24 Ultra bu sonuçları buyuk yazilim problemleriyle veriyor haberin olsun. S24 serisinin kamera algoritmasi sorunlu. Guncelleme sonrasi performansina bakmak gerek.

A
Attığın örnekte S24U daha fazla zoom yapılmış bu nasıl karşılaştırma 😂😂 gerçekten çok komiksiniz

A

Attığın örnekte S24U daha fazla Zoom yapılmış bu nasıl karşılaştırma 😂😂 gerçekten çok komiksiniz

Fanboyluk mu? Gecmis mesajlarima bak bakalim fanboy muyum? Attigim videoda Zoom konusunda genel olarak Samsung onde. Attigim video hakkinda da yorum yapabilirsiniz sanki ne dersiniz? Ek olarak S24 Ultra ana kamerada da yakin. Gozunu kontrol ettir tavsiyem. S24 Ultra bu sonuçları buyuk yazilim problemleriyle veriyor haberin olsun. S24 serisinin kamera algoritmasi sorunlu. Guncelleme sonrasi performansina bakmak gerek.

İşinize geldiği gibi konuşuyorsunuz alın bu fotoğrafı da yorumlayın sadece renk var. Yazılım problemi var veyahut yok beni ilgilendirmez en iyi telefon kamerası IPhone'larda bende Samsungcu olarak çoğu özelliğin IPhone'dan üstün olduğunu söyleyebilirim ama kamera olarak asla. Kamerada henüz IPhone'u yakalayan bir cihaz modeli yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240225_020922_Instagram.jpg
    Screenshot_20240225_020922_Instagram.jpg
    160,4 KB · Görüntüleme: 44
İşinize geldiği gibi konuşuyorsunuz alın bu fotoğrafı da yorumlayın sadece renk var. Yazılım problemi var veyahut yok beni ilgilendirmez en iyi telefon kamerası IPhone'larda bende Samsungcu olarak çoğu özelliğin IPhone'dan üstün olduğunu söyleyebilirim ama kamera olarak asla. Kamerada henüz IPhone'u yakalayan bir cihaz modeli yok.

Ortalama ikisi de birbirine çok yakın.

Geri
Yukarı