S23 Ultra vs iPhone 15

Bütçe
850 dolar

Bugra_Emre

Hectopat
Daha fazla  
Yurt dışından telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 850 dolar civarı S23 Ultra mı tavsiye edersiniz iPhone 15 mi ya da tavsiyeniz var mıdır?

Apple tercih edin. Neden? Uygulamalar özel olarak yapıldığı için stabilizasyon 10/10. Cihazlarına önem veriyor, garantiden üzgün ayrılan görmedim. Yazılım ekleyip daha iyi hale getiriyor, sanki çıkarırken yapamıyor ama neyse.

Samsung S23 Ultra yine tercih edilir güçlüdür etkilidir ama uygulamalar ekran boyutuna göre çıkıyor cihaza göre değil. Kronik sorunları kabul edemiyor, J7 2017 fiyaskosu gibi ki J7 Pro aynı sorunlara sahipti ve yaşanınca servise almıyorlardı ama ekranını kırdığım S9+'ı servise alıp tamir ettiler. Yazılım tam çıkıyor üstüne eklerse Android ekliyor.

Apple tercih edin. Neden? Uygulamalar özel olarak yapıldığı için stabilizasyon 10/10. cihazlarına önem veriyor, garantiden üzgün ayrılan görmedim. Yazılım ekleyip daha iyi hale getiriyor, sanki çıkarırken yapamıyor ama neyse.

Samsung S23 Ultra yine tercih edilir güçlüdür etkilidir ama uygulamalar ekran boyutuna göre çıkıyor cihaza göre değil. Kronik sorunları kabul edemiyor, J7 2017 fiyaskosu gibi ki J7 Pro aynı sorunlara sahipti ve yaşanınca servise almıyorlardı ama ekranını kırdığım S9+'ı servise alıp tamir ettiler. Yazılım tam çıkıyor üstüne eklerse Android ekliyor.

Su anda J7 Pro kullanıyorum 7 senelik telefon olmasına rağmen hala hiçbir sıkıntı yaratmadı traktörün altında kalmasına rağmen sadece ekran değişti ve biraz SSD'si öldu ama diğer her şey tam çalışıyor.

Su anda J7 Pro kullanıyorum 7 senelik telefon olmasına rağmen hala hiçbir sıkıntı yaratmadı traktörün altında kalmasına rağmen sadece ekran değişti ve biraz SSD'si öldu ama diğer her şey tam çalışıyor.
Sorun orada işte. 3. telefonum J7 Pro ben de yıllardır kullanıyorum. J7 2017 olarak çıkan telefon hızlıca toplanıp Pro olarak çıktı. Ekranda mor leke problemi yazılım hataları ile doluydu değiştirebilen nadir insanlardanım. Telefon akşam normaldi sabah kalktım ekran açılmıyor ben hemen Pro ile değiştirdim, arkadaşım 2 hafta sonra mor leke problemini yaşadı gitti o da değişim için Samsung açık açık avucunu yala dedi.

Sorun orada işte. 3. telefonum J7 Pro ben de yıllardır kullanıyorum. J7 2017 olarak çıkan telefon hızlıca toplanıp Pro olarak çıktı. Ekranda mor leke problemi yazılım hataları ile doluydu değiştirebilen nadir insanlardanım. Telefon akşam normaldi sabah kalktım ekran açılmıyor ben hemen Pro ile değiştirdim, arkadaşım 2 hafta sonra mor leke problemini yaşadı gitti o da değişim için Samsung açık açık avucunu yala dedi.

Bu oldukca normal Samsung yeni tasarım ve vizyonunu kullandı bu da ilk demek bu da hatalar demek ama hemen düzeltip yeni bir model çıkarması bile bir şey ki Apple anca 4-7 model cikarinca tasarim ve vizyon degistiriyor Samsung bunu yaparken Apple 5 yil öncek itasarimini kullaniyordu.

Geri
Yukarı