iPhone 15 Plus mı, 15 Pro Max mi?

IOS işletim sisteminde çok önemi yok 60 HZ'in. Zaten akıcı. Çok fark yok arada bizzat kendim kullanıyorum. Oyunlarda fark oluyor sadece.
Telefon içerik akıcılığı konusunda evet, Ekran akıcılığı açısından hayır. Biraz doğru yönlendirme yapmanız herkes açısından daha önemli. 11 kullanan ben ve 14 pro kullanan kız arkadaşım ile aramızda dağlar kadar fark var. 14 Pro'yu kız arkadaşıma ben getirttim kendim çok önemsemediğim için ama inanın o kadar fark var ki keşke o 13'te kalsaydın ve 14 proya geçseydim denecek kadar muazzam bir akıcılık farkı var o yüzden lütfen doğrusunu kesin olarak bilmediğiniz konularda yanlış yönlendirme yapmayın.
Konu sahibine gelirsek ; Bende şu aralar S23 almayı düşünüyorum, 10 senedir Apple tarafındayım ama fiyatların bu kadar yüksek olması artık can sıkıcı ve evlilik arifesinde olan biri olarak Ios tarafına daha fazla para ayıramayacağım :( Ama işletim sistemi olarak Ios gerçekten samsungun hangi telefonu olursa olsun bence 2 gömlek üstte.

Telefon içerik akıcılığı konusunda evet, Ekran akıcılığı açısından hayır. Biraz doğru yönlendirme yapmanız herkes açısından daha önemli. 11 kullanan ben ve 14 pro kullanan kız arkadaşım ile aramızda dağlar kadar fark var. 14 Pro'yu kız arkadaşıma ben getirttim kendim çok önemsemediğim için ama inanın o kadar fark var ki keşke o 13'te kalsaydın ve 14 proya geçseydim denecek kadar muazzam bir akıcılık farkı var o yüzden lütfen doğrusunu kesin olarak bilmediğiniz konularda yanlış yönlendirme yapmayın.
Ben aynı nesil için söyledim. iPhone 15 plus ve iPhone 15 pro'yu karşılatırdım. Zaten 11'in ekranı çok kötü.

Ben aynı nesil için söyledim. iPhone 15 plus ve iPhone 15 pro'yu karşılatırdım. Zaten 11'in ekranı çok kötü.
Farketmiyor ki dostum benim söylediğimde Iphone 5 ile 15 içinde geçerli oluyor. Ekranın HZ olayı başka bir olay, senin ekran akıcılığın ( Arayüz hızı değil ) benimkiyle aynı yani 60 fps fakat Prolar için durum öyle değil, çok daha akıcı ve göze hoş gelen bir seviyede.

Hocam 15 almayın paranıza yazık 14 pro plus alabilirsiniz dayanıklılık açısından her türlü daha iyi işlemcileri çok da farklı değil ama tabiiki siz bilirsiniz. Sorunuzu cevaplayacak olur isem: oyun oynayacaksanız pro max, günlük kullanım ise plus olarak tercih ederdim.

Hocam selam;
1- 14 Plus ile 15 Plus arasında ciddi bir fark yokken neden 14 Plus alınmalı?
2- 15 Plus oyun için yeterli olmadığını neye göre yorumladınız?

15 Plus kullanıcısı olarak sormak ve öğrenmek isterim. @peodizzz

1-14 modelini önerdim çünkü fiyat olarak daha uygun.

2-Bu konuda tam bir bilgim aslında. Sadece pro modellerin işlemcisi 1 tık daha iyi olur diye biliyorum.
14 Pro Max ile aynı işlemciyi kullanmakta 15 Plus bilginiz olsun. Ek olarak 14 Plus, 13 Pro Max işlemcisi kullanmaktadır. Buna istinaden 15 Plus daha doğru bir seçim fiyat farkına nazaran.

Geri
Yukarı