iPhone 15 Plus mı, 15 Pro Max mi?

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda Android telefondan Apple tarafına geçiş yapmayı düşünüyorum. İlk düşüncem 15 Pro idi ancak boyut farkından dolayı Pro Max da olabilir diye düşünüyordum. Plus modelini görünce biraz araştırma yaptığımda öyle aman aman bir fark göremedim. Günlük kullanımlar için telefon arıyorum yeri geldi oyun da oynamak için. Uzun kullanımı hedefliyorum, Android telefon aldığım dönem orta giriş seviyesi olduğu halde 5 yıl götürdü beni. Aralarındaki fiyat farkı da ortada tartışmak öneri almak isterim.

Son düzenleme:
120 Hz ekran, kamera, titanyum cerceve ve islemci gibi farklar var. Benim icin cok onemli olmayan farklar oldugu icin ben aradaki farki vermezdim sahsen. Sosyal medya, dizi - film izleme ve muzik dinlemek icin cok fark ettirmez.

55 bin TL para verip 60Hz almayı düşündünüz mü gerçekten? :D 15 Pro Max alın yıllarca kullanırsınız ne güzel.
Bilgisayar olsa Hz önemli derim ama bence telefonda çok fark etmez yoğun oynamadigim surece

120 Hz ekran, kamera, titanyum cerceve ve islemci gibi farklar var. Benim icin cok onemli olmayan farklar oldugu icin ben aradaki farki vermezdim sahsen. Sosyal medya, dizi - film izleme ve muzik dinlemek icin cok fark ettirmez.
Aslında evet farklar var ortada ama fiyat farkı da fazla

Bilgisayar olsa Hz önemli derim ama bence telefonda çok fark etmez yoğun oynamadigim surece

Aslında evet farklar var ortada ama fiyat farkı da fazla

Cok oyun oynayan birisi degilim diyorsunuz. Kamerayla da profesyonel bir isiniz yok gibi. Farklar var ama sizin kullaniminizda cok da fark etmeyeceginiz farklar bunlar. O yuzden gerek yok diyorum. Belli ki Pro Max'e cikmak da butce acisindan zorlayacak sizi.

Geri
Yukarı