iPhone 15 Plus'tan Galaxy S24 Ultra'ya geçilir mi?

• Konuyu başlatan nwztk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 917
6 yıl iPhone 6 kullandım. Sonra 4-5 yıl Total'de Galaxy Note 5, Note 8 kullandım. Sonra 2 yıl iPhone 11 kullandım. 4 aydır iPhone 15 Plus'ım var. S24 Ultra şu an ilgimi çekiyor. Alışmamak gibi bir şey olmaz da telefonum zaten yeni sayılır gereksiz bir macera mı bilmiyorum. Şu an mesela şarjım efsane ötesi iyi. S24 Ultra alınca gün sonunda %20 falan kalırsa çok çok üzülürüm, bir tek şarj benim canımı sıkabilir ki dediğim gibi bir şey söz konusu olmaz gibi görünüyor.

Merak etmeyin ne şarjınız 20 kalır ne de alışamamak gibi sıkıntı çekersiniz. Geçeceğinize gayet değer. Her özelliği ile yener düz 15'i.

6 yıl iPhone 6 kullandım. Sonra 4-5 yıl Total'de Galaxy Note 5, Note 8 kullandım. Sonra 2 yıl iPhone 11 kullandım. 4 aydır iPhone 15 Plus'ım var. S24 Ultra şu an ilgimi çekiyor. Alışmamak gibi bir şey olmaz da telefonum zaten yeni sayılır gereksiz bir macera mı bilmiyorum. Şu an mesela şarjım efsane ötesi iyi. S24 Ultra alınca gün sonunda %20 falan kalırsa çok çok üzülürüm, bir tek şarj benim canımı sıkabilir ki dediğim gibi bir şey söz konusu olmaz gibi görünüyor.

YouTube'da bir kanalın yaptığı teste göre S24 Ultra pil performansı konusunda da daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
5 sene IPhone kullandim sonra Android geçtim hiçbir problem yok. "Apple abi bu yaaaaa yapiyor adamlar" kafasi gibi saçma bisey olmazsa hiçbirsey olmaz.
Sana göre öyle olabilir benim gibi düşünende bir hayli fazla. Apple stabilitesi diye bir şey var Android kısa vadede mutlu eder sadece.

Sana göre öyle olabilir benim gibi düşünende bir hayli fazla. Apple stabilitesi diye bir şey var Android kısa vadede mutlu eder sadece.
Bu durum sana gore bana gore degil. Yavaslama olayi sizin hala inanmaya devam ettiginiz yalan. S10 hala eski gucunde. Forumda 6 yil S8 kullanip S23'e gecen biri vardi yavasladi mi diye sordugumda hayir dedi. Bos yalanlariniza ihtiyaci yok kimsenin. iOS daha stabil olabilir evet ancak yavaslama olayi yalandan ibaret. Fazla komik bir yalan hem de. Kisa vadede mutlu eder falan derken baska bir seyi kastettiyseniz bilemem ama yavaslama olayi bos bir yalan oldu artik.

Bu durum sana gore bana gore degil. Yavaslama olayi sizin hala inanmaya devam ettiginiz yalan. S10 hala eski gucunde. Forumda 6 yil S8 kullanip S23'e gecen biri vardi yavasladi mi diye sordugumda hayir dedi. Bos yalanlariniza ihtiyaci yok kimsenin. iOS daha stabil olabilir evet ancak yavaslama olayi yalandan ibaret. Fazla komik bir yalan hem de. Kisa vadede mutlu eder falan derken baska bir seyi kastettiyseniz bilemem ama yavaslama olayi bos bir yalan oldu artik.

Bu adam çok haklı. Konunun ilk 2 mesajı iPhone devam et diye ciddi ciddi 15 Plus'u S24 Ultra'ya tercih ediyorsunuz sanmıştım bilgi eksikliği ve yeni üye falan var, takılmadım mesajlara.

Şimdi şöyle söyleyeyim. 15 Plus ile S24 Ultra rakip bile olamaz. Asla karşı karşıya alınacak cihazlar değil çok büyük fark var.

iPhone kullanan Android kullanamaz aga olayı yalan, ergenler gibi duyguları ile hareket ediyorlar. Apple markası, dünyada en çok Türkiye'ye ürünlerini pahalıya satıyor hala gidip enayi gibi iPhone satın alıyoruz. iPhone 11'i S22'ye tercih eden çok insan gördüm şaka gibi ya...

Bu konudaki düşüncede geçmemen için şöyle bir sebep var, iPhone 15 günümüzde seni idare edecek bir telefon o yüzden geçmeyerek bir şey kaybetmezsin ama geçersen çok şey kazanırsın çünkü S24 Ultra açık ara önde. Sana tavsiyem geçişi yapman S24 Ultra'nın ömrü çok uzun.

iPhone almak için hiçbir sebep yok fanboyluk olayı da saçma, tüketici parası ile alabildiği en iyi ürünü almalı driver sorunu var diye RX 6600 yerine ikiye katladığı RTX 2060 alan insanlara şahit oldum driver sorunu falan yok. Veya hala görüyoruz adam Android kısa vadede yavaşlıyor diye almıyor S24 Ultra telefonunu kafayı yersin. Bunun çok örneği var ekonomi kötü deyip bunu kabul ederek Erdoğan'a oy veren dayıları da katabiliriz.

Tam da başlıkta yazdığım üzere. Yıllanmış bir cihazı takasa vererek 50 bin TL'ye iPhone 15 Plus aldım 4 ay önce. S24 Ultra çok ilgimi çekti. IPhone'dan S24'e geçmeye yükseltme denir mi tam olarak bilmiyorum. Ekosistem olarak Galaxy Tab S7 tabletim ve MacBook ait m1'im var. Yıllarca IPhone'da kullandım, Samsung amiral telefonlarını da. Geçme sebebim sadece can sıkkınlığı gibi bir şey. Sizin düşünceniz nedir öğrenmek istiyorum. Çok videolar vs izledim kafam da karıştı iyice...

Gecersen daha iyi olur kamera olarak 1000 kat daha iyi bizzat test ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı