iPhone 15 Pro alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
14 Pro'dan 15 Pro'ya geçilir mi diye sorduğunuza göre ondan önce de 13 Pro kullanıyordunuz diye düşündüm. Her sene telefon değiştirenlerdenseniz değiştirin gitsin. Ne de olsa seneye 16 Pro'yu da almayı düşünecekseniz sorunuzun cevabının pek önemi kalmıyor zaten.

Hala 14 Pro varsa 15 Pro’ya gecmeye gerek yok.
14 prodan 15e gecmek????
Arkadaşlar 'vardı' yazıyor. Var yazmıyor. Sakin la

Şu an hangi telefonu kullanıyorsunuz? Eğer iPhone 14 kullanıyorsanız iPhone 15 Pro'ya geçmek için hiçbir sebep yok. İleri ki sürümleri bekleyin.
Redmi note 11 pro kullanıyorum.

14 Pro varsa 17 Pro'yu beklemelisin, hatta ve hatta direkt 20 serisine geçmek daha mantıklı.

Önceden 14 Pro mu vardı? Kaç sene oldu ki çıkalı, yani şu an 14 Pro'yu satmış ve başka telefon kullanıyorsun. Anlatım bozukluklarından vertigo olacağız.
Ben ilk çıktığında ön sipariş verdim. 7 ay sonra sattım. 2022 eylül de çıktı

14 Pro'dan 15 Pro'ya geçilir mi diye sorduğunuza göre ondan önce de 13 Pro kullanıyordunuz diye düşündüm. Her sene telefon değiştirenlerdenseniz değiştirin gitsin. Ne de olsa seneye 16 Pro'yu da almayı düşünecekseniz sorunuzun cevabının pek önemi kalmıyor zaten.
13 pro da vardı. Ancak mesele geçip,geçmemek değil. Mesele sorunlarını duyuyorum. Bilginiz var mı ? Elimde bir telefon yok gibisinden düşüncenizi merak ettim. Bu kasa problemleri vs var. Riske atılır mı para demek istedim

Arkadaşlar 'vardı' yazıyor. Var yazmıyor. Sakin la.

Redmi Note 11 Pro kullanıyorum.

Ben ilk çıktığında ön sipariş verdim. 7 ay sonra sattım. 2022 Eylül de çıktı.

13 Pro da vardı. Ancak mesele geçip, geçmemek değil. Mesele sorunlarını duyuyorum. Bilginiz var mı? Elimde bir telefon yok gibisinden düşüncenizi merak ettim. Bu kasa problemleri vs var. Riske atılır mı para demek istedim.

Eğer mobil oyunları seviyorsanız ve size Type-C lazımsa alabilir ama kasa problemleri olduğu söyleniyor.

11 kullanıcısı olarak memnun ve ömrü tükenene kadar kullanmayı düşünürken 1 nesil sonrasına geçmenin hele ki Pro'dan ana mantıklı gelmedi şahsen he 16 ya olur ama 14 Pro'dan 15 Pro'ya geçmek için param var harcamak istiyorum derseniz geçin diyebilirim.

Dalga mı geçiyorsunuz hocam? Ben hala 11'den memnunum, siz adama 14 Pro'dan 15'e değil birde Pro'ya geç diyorsunuz. :D
11in neyinden memnunsunuz anlamıyorum ips ekran hd ekran 60 hz asla almam öyle telefonu s23 ondan çok daha iyi ve 2 bin tl fazla
Hangi konuda? Fanboyluk mu?
Her konuda daha iyi samsung kullancıya değer veriyor her yıl üstüne katarak ilerliyor iphone ekran yapmayı 2020 de öğrendi samsun galaxy s ilk çıkan 2010 modelden bahsediyorum beri super amoled kullandı sonra dynamice geçti şimdi a serisi giriş segment telleri bile super amoled kullanıyor ve 90 hz en kotu telefonu bile

Anca gülersiniz reeder ile iphone 11in farkı ne :D bana söyler misiniz ikiside aynı ekran kalitesine sahip ikiside 60 hz ikiside hd ikiside ips :D farkını söyler misiniz biri 2 bin tl diğeri 25 bin tl :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Her konuda daha iyi Samsung kullancıya değer veriyor.

Ve cihazlarını 2 sene sonra öldürüyor ha şu 90Hz olayı da bir video var 60Hz iPhone vs 120Hz Android isterseniz o videoyu atayım zort oluşunuzu görmek istiyorum uygulama açma hızı olarak iPhone rakibi yok gerekirse 240Hz Android çıksın 60Hz iPhone uygulama açma hızı olarak yine yener ve 60Hz IPhone'da kullandım 90Hz android‘de aradaki fark hiç hissedilmiyor yani gelik böyle saçma sapan hareketler yapmayın hem 2 gün sonra hacklenmezsiniz inşallah ve Apple'ın kopyası Samsung Apple bir şey yapıyor hemen Samsung kopyalıyor zamları bile kopya Apple zam yapınca hemen Samsung'da zam yapıyor yani kopya ve cihazlarını öldüren bir firmaya katılamam kusara bakmayın.

Ve cihazlarını 2 sene sonra öldürüyor ha şu 90Hz olayı da bir video var 60Hz iPhone vs 120Hz Android isterseniz o videoyu atayım zort oluşunuzu görmek istiyorum uygulama açma hızı olarak iPhone rakibi yok gerekirse 240Hz Android çıksın 60Hz iPhone uygulama açma hızı olarak yine yener ve 60Hz IPhone'da kullandım 90Hz android‘de aradaki fark hiç hissedilmiyor yani gelik böyle saçma sapan hareketler yapmayın hem 2 gün sonra hacklenmezsiniz inşallah ve Apple'ın kopyası Samsung Apple bir şey yapıyor hemen Samsung kopyalıyor zamları bile kopya Apple zam yapınca hemen Samsung'da zam yapıyor yani kopya ve cihazlarını öldüren bir firmaya katılamam kusara bakmayın.

3 yaşında bir amiral gemisi Samsung S20 FE kullanmasaydım sana hak verecektim :D bu telefon hala canavar gibi çalışıyor ne zaman kasma donma olmuş? Şu an S7 bile çoğu uygulamaya destek veriyor iPhone gibi 2 yıl sonra öldürmüyor telefonları güncelleme bittikten sonra ayrıca hatırlatırım iPhone 11 2024 de son güncellemesini alacak yani iPhone 11 5 sene güncelleme almış olacak ve Samsung 2022'den beri telefonlara 4 Android güncelleme 5 güvenlik güncellemesi veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı