iPhone 15 Pro alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anca gülersiniz Reeder ile iPhone 11'in farkı ne :D bana söyler misiniz ikisi de aynı ekran kalitesine sahip ikisi de 60 Hz ikisi de HD ikisi de IPS :D farkını söyler misiniz biri 2 bin TL diğeri 25 bin TL :D

Ülkemin telefonuna laf etmek istemem ama senin için her şey tüm evren ekran galiba. Ben 3 senedir IPS Android kullanıyorum. Sonra super xdr OLED ekrana geçtim ve IPS daha karanlık bir ekran super xdr OLED daha aydınlık bir ekran ayrıca o Android telefon 2 senede çöp olurken çoğu iPhone 6S hala tam akıcı olmasa da fena değil. Ayrıca bayağı Android kullandım pahalı ucuz hepsi boktan batarya hemen ölüyor ekranı kalitesiz IPS panelden farkı yok ve akıcı değil özellikle kullandığım pahalı telefonlar Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Lite belki Note 20‘de olabilir emin değilim ama bu 2 Telefon'da saçma sapan deli gibi ısınıyor oyunlarda kılıfsız 45 derece görüyorum ben satın almadım zamanında arkadaşımın telefonuydu oradan biliyorum yani saçma sapan bana gelip Android övmeyin hayatı ekran olan arkadaş iPhone işletim sistemi olsun ekran kalitesi olsun işlemci olsun tasarımı olsun ekran yenilemesi olsun uzun ömürlülük kamera olsun şu an iPhone 6S kullanan arkadaşlar var hala çok sağlam adamların teli kırılmıyor tek sorunu batarya ama 2015 yılında çıkan telefondan ne beklersin.

Sana var ya sadece gülüyorum cehaletten arındığın gün bana laf edebilirsin :D 240 Hz Android iPhone 60 Hz'den kötü diyor hayatımda gördüğüm en cehaletli insanlardan birisin.

Ha iPhone 11 kullanan arkadaşa laf etmişsiniz ama iPhone 11 Pro Max ekranı gayet iyi eğer ekrana ve batarya konusuna önem veren iPhone 11 Pro Max alsın tek sıkıntı ikinci el sitelerden alacaksın ama sıfır ayarında bulanilirsin bu ikinci el işlerini biliyorsan yani bana gelip yok iPhone ekranları kötü yok 60Hz deme Apple'ın 60Hz ayarı çok hissedilmiyor:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay arkadaş, kaçtır denk geliyorum, sallamayayım boşvereyim diyorum da bi bitmedi bu tür eleştiriler. 6 kullanıcısı olarak tanıtımlardan sonra satışa açıldığı an sipariş ettim 11'i. O dönem bir de satışta olan XR ile aynı fiyata çıkması büyük avantajdı. Bugün artık eski ve yaşına göre pahalı bir telefon, doğrudur. Fakat çıktığı dönem tam bir F/P üründü.

Neyinden memnunsunuz denilecek en ufak bir problem yaşamadım. Bir ekran kalitesidir tutturulmuş, 11'in adı geçen her yerde birileri mutlaka bahsediyor :D Çıplak panelleri yan yana koysak ayırt edemeyecek insanlar bile aynı cümleleri kurar olmuş. Tecrübe edinmediğiniz bilgileri sağda solda satıp komik duruma düşürmeyin kendinizi.

Hala video işliyorum, oyun oynuyorum. İşliyorum dediğim videolar da 4k, 60hz videolar. Yanına ilave aldığım lens vs. ekipmanlarla tonla video çektim, işledim. Bir kere çökme, kapanma, vakit kaybı yaşatmadı kerata. Elma desteği keser, cihaz güncelleme almamaya başlar, o zaman bakılır çaresine. Ama o güne kadar almış olanların etinden sütünden her türlü faydalanmaya devam edebileceği bir cihaza haksızlık ediyorsunuz bence.

Sana var ya sadece gülüyorum cehaletten arındığın gün bana laf edebilirsin :D 240 Hz Android iPhone 60 Hz'den kötü diyor hayatımda gördüğüm en cehaletli insanlardan birisin.

Aynı zamanda Apple ekosistemi kullanınca ne kadar güzel bir şey olduğunu anladım bir metni kopyalıyorsun iPad veya mac‘den sonra da iPhone ile o kopyaladığın metni yapıştırıyorsun veya elinde AirPods varsa iPad veya Mac'de bir müzik dinlerken hemen saniyesinde IPhone'a aktarabiliyorsun bu en basitleri daha da var ama onları söylemez up uzun olacağı için hiç uğraşmayacağım hele sizin gibi bir insana:D

Vay arkadaş, kaçtır denk geliyorum, sallamayayım boş vereyim diyorum da bir bitmedi bu tür eleştiriler. Tanıtımlardan sonra satışa açıldığı an sipariş ettim 11'i. O dönem bir de satışta olan XR ile aynı fiyata çıkması büyük avantajdı. Bugün artık eski ve yaşına göre pahalı bir telefon, doğrudur. Fakat çıktığı dönem tam bir F/P üründü.

Neyinden memnunsunuz denilecek en ufak bir problem yaşamadım. Bir ekran kalitesidir tutturulmuş, 11'in adı geçen her yerde birileri mutlaka bahsediyor :D çıplak panelleri yan yana koysak ayırt edemeyecek insanlar bile aynı cümleleri kurar olmuş. Tecrübe edinmediğiniz bilgileri sağda solda satıp komik duruma düşürmeyin kendinizi.

Hala video işliyorum, oyun oynuyorum. İşliyorum dediğim videolar da 4K, 60Hz videolar. Yanına ilave aldığım lens vs. ekipmanlarla tonla video çektim, işledim. Bir kere çökme, kapanma, vakit kaybı yaşatmadı kerata. Elma desteği keser, cihaz güncelleme almamaya başlar, o zaman bakılır çaresine. Ama o güne kadar almış olanların etinden sütünden her türlü faydalanmaya devam edebileceği bir cihaza haksızlık ediyorsunuz bence.

Sonunda mantıklı düşünen Android fanboyu olmayan bir insan helal size :)

Ülkemin telefonuna laf etmek istemem ama yarım akıllı kardeşim senin için her şey tüm evren ekran galiba ben 3 senedir IPS Android kullanıyorum sonra super xdr OLED ekrana geçtim ve IPS daha karanlık bir ekran super xdr OLED daha aydınlık bir ekran ayrıca o boktan Android telefon 2 senede çöp olurken çoğu iPhone 6S hala tam akıcı olmasa da fena değil ayrıca bağa Android kullandım pahalı ucuz hepsi boktan batarya hemen ölüyor ekranı kalitesiz IPS panelden farkı yok ve akıcı değil özellikle kullandığım pahalı telefonlar Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Lite belki Note 20‘de olabilir emin değilim ama bu 2 Telefon'da saçma sapan deli gibi ısınıyor oyunlarda kılıfsız 45 derece görüyorum ben satın almadım zamanında arkadaşımın telefonuydu oradan biliyorum yani saçma sapan bana gelip Android övmeyin hayatı ekran olan arkadaş iPhone işletim sistemi olsun ekran kalitesi olsun işlemci olsun tasarımı olsun ekran yenilemesi olsun uzun ömürlülük kamera olsun şu an iPhone 6S kullanan arkadaşlar var hala çok sağlam adamların teli kırılmıyor tek sorunu batarya ama 2015 yılında çıkan telefondan ne beklersin.

Ha iPhone 11 kullanan arkadaşa laf etmişsiniz ama iPhone 11 Pro Max ekranı gayet iyi eğer ekrana ve batarya konusuna önem veren iPhone 11 Pro Max alsın tek sıkıntı ikinci el sitelerden alacaksın ama sıfır ayarında bulanilirsin bu ikinci el işlerini biliyorsan yani bana gelip yok iPhone ekranları kötü yok 60Hz deme Apple'ın 60Hz ayarı çok hissedilmiyor:)

Aynı zamanda senin gibi sadece ekrana önem veren birisi olduğunuz için sizi gereksiz birisi sayıyorum a

Aynı zamanda Apple ekosistemi kullanınca ne kadar güzel bir şey olduğunu anladım bir metni kopyalıyorsun iPad veya mac‘den sonra da iPhone ile o kopyaladığın metni yapıştırıyorsun veya elinde AirPods varsa iPad veya Mac'de bir müzik dinlerken hemen saniyesinde IPhone'a aktarabiliyorsun bu en basitleri daha da var ama onları söylemez up uzun olacağı için hiç uğraşmayacağım hele sizin gibi bir insana:D

Ben sizin gibi biriyle muhatap olduğum için üzgünüm asıl 2 sene sonra çöp olurmuş Android o Android Reeder ise öyle olur git bir S23 Ultra al Samsung firmasının amblemini öpersin.

Ben sizin gibi bir cahille muhatap olduğum için üzgünüm asıl 2 sene sonra çöp olurmuş Android o Android Reeder ise öyle olur git bir S23 Ultra al Samsung firmasının amblemini öpersin.

Dediğim gibi sizin gibi bom boş insanlar ile uğraşamam hiç iPhone 15 Pro veya Pro Max kullanın görün o ekosistemi o rahatlığı o huzuru insan huzuru Apple'da buluyor ama sizin o Android cihaz her gün yok şunu yapın yok bunu yapın gibi bildirimler gelmiyor ve galiba siz iPhone 7 kullanıp IPhone'lara laf ediyorsunuz etmeye devam edin neyse artık sizle uğraşamam.

Dediğim gibi sizin gibi bom boş insanlar ile uğraşamam hiç iPhone 15 Pro veya Pro Max kullanın görün o ekosistemi o rahatlığı o huzuru insan huzuru Apple'da buluyor ama sizin o Android cihaz her gün yok şunu yapın yok bunu yapın gibi bildirimler gelmiyor ve galiba siz iPhone 7 kullanıp IPhone'lara laf ediyorsunuz etmeye devam edin neyse artık sizle uğraşamam.

Koskoca firma en zengin şirketlerden biri 2019 model telefona HD ekran IPS ekran koymuş onları eleştirmiyor beni eleştiriyor cimri Apple şirketini eleştir.

Koskoca firma en zengin şirketlerden biri 2019 model telefona HD ekran IPS ekran koymuş onları eleştirmiyor beni eleştiriyor cimri Apple şirketini eleştir.

En zengin şirketlerden biri olan Samsung cihazları güncelleme almayınca çöp oluyor git onları eleştir cimri pislikler 1 tane bile güvenlik güncellemesi yok biz o telefonlara bir de kişisel bilgilerimizi veriyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı