iPhone 15 Pro alınır mı?

Sadece Apple değil bütün akıllı telefonların ilerlemesi durdu çünkü artık çıkabilecek yeni bir özellik kalmadı.
En büyük örneğini kameralarda görüyoruz dediğiniz gibi, sensör boyutu o kadar küçük ki yapabilecekleri en iyi şeyleri birkaç sene önceden yaptılar zaten. Artık ufak tefek iyileştirmeler getirip bir sonraki modelde satışa sunuyorlar ne yazık ki.

Hocam açıklamasını yaptım işte. Büyük cihazın avantajlarından bahsettim önceki mesajda eksik/yanlış bilgi verildiği için. Yoksa daha hafif olmasından kaynaklı seviyor olmanız normal bir durum. Telefonda dizi film izlemeyip oyun oynamıyorsanız gerek yok büyük almanıza zaten.
Dostum iPhone 15 Pro’nun ekranı oyun oynanıp, dizi/film izlenmeyecek bir boyuta sahip değil. Gayet yeterli.

Dostum iPhone 15 Pro’nun ekranı oyun oynanıp, dizi/film izlenmeyecek bir boyuta sahip değil. Gayet yeterli.
Yeterli olup olmamasından behsetmiyorum ben asla yetersiz demedim zaten. Daha dikkatli okuyun cümleyi.

Pro Max tercih edilmesi daha mantıklı bence, çıkmışken azcık daha çıkın ve en iyisini alın. MacBook olmadan çok sarmıyor beni iPhone kullanmak, deneyim yarım kalıyor.

Hocam Genshin Impact'te MetalFX kullanıp saatlerce stabil 60 FPS alabilmek çok büyük bana kalırsa şimdi, kullanım amacına göre değişiyor. Referans olarak aynı oyun 14PM'de 15 dakika içinde ısından ötürü throttle yapıp FPS dalgalanmalarına yol açıyor. İşlemci dediğiniz ucu çok açık bir şey, o cihazla render alıp video bile editleyebilirsiniz. Profesyonel olarak kullanılmadığı sürece bir fark hissettirmemesi normal tabii ki.
Telefonu telefon olarak kullanma taraftarıyım ben. Oyun oynayacaksam gider bilgisayara otururum. ''14 Pro almayayım Genshin açmıyor'' demek tabiri caizse ''Almak için gereksiz ihtiyaç doğurmak'' gibi geliyor.

Telefonu telefon olarak kullanma taraftarıyım ben. Oyun oynayacaksam gider bilgisayara otururum. ''14 Pro almayayım Genshin açmıyor'' demek tabiri caizse ''Almak için gereksiz ihtiyaç doğurmak'' gibi geliyor.
Tercih meselesi aynen, birçok yabancıya tanık oldum sırf 60fps sabit oynamak için 15PM alan. Bana da saçma geliyor yoksa gidip Rog Ally alırım illa elimde yatarken oynamak istiyorsam ısınan telefon yerine.

Bütçe elveriyorsa net alınır yıllarca arkaya baktırmayacak bir telefon. iPhone XR'dan 15 Pro'ya geçiş yaptım resmen seviye atladığımı hissettim. Böyle bir akıcılık ve hız yok. Kamera ve oyun performansını söylemiyorum bile. Ve şunu da söyleyeyim ucuz bir telefon değil o fiyatlara çıkılıyorsa Plus modellere falan bakmam 60Hz telefona 50 bin lira verilmemesi kanaatindeyim. Renk konusunda naturalle mavi titanyum arasında çok kaldım natural rengi internette fotoğraflarda olduğu gibi koyu titanyum değil daha çok gri renge benziyor aklında bulunsun herkes lansman rengi diye onu almış ama mavi titanyum çok asil duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı