iPhone 15 Pro alınır mı?

Öncelikle IOS'ten devam etmek istiyorsunuz ve geçtiğinize değecek en mantıklı modeler 15 Pro ve 15 Pro Max. Fakat şunu belirtmeliyim size çağ atlatır orası ayrı ama normalde bu 15 Pro ailesi eski adlandırmayla 14 Pro S olarak çıktı. Yani o YouTube'da çok öven kanalların gazına gelmemenizi de taktir ettim. 12 serisinde olduğu gibi Pro ile Pro Max arasında kamera farkı var. 5 kat optik Zoom en azından 14 Pro serisinde yoktu en büyük gelişme bence o. 15 PM düşünürseniz daha iyi olur o açıdan.

Öncelikle IOS'ten devam etmek istiyorsunuz ve geçtiğinize değecek en mantıklı modeler 15 Pro ve 15 Pro Max. Fakat şunu belirtmeliyim size çağ atlatır orası ayrı ama normalde bu 15 Pro ailesi eski adlandırmayla 14 Pro S olarak çıktı. Yani o YouTube'da çok öven kanalların gazına gelmemenizi de taktir ettim. 12 serisinde olduğu gibi Pro ile Pro Max arasında kamera farkı var. 5 kat optik Zoom en azından 14 Pro serisinde yoktu en büyük gelişme bence o. 15 PM düşünürseniz daha iyi olur o açıdan.
Aldığım cihazı en az 3 yıl kullanacağım ve ekosistemde sağlam özellikleri olan bir cihazdan devam etmek benim için iyi bir tercih olacaktır. Cihazı öven kanallara bakarak satın alsam önceden göremediğim veya bilemediğim durumlar karşısında durduk yere fazla gerilmek istemiyorum, haliyle forumda cihazı deneyimlemiş arkadaşların fikirlerini alarak en azından alacağım cihazın kondisyonu hakkında bilgi sahibi olmalıyım diye düşündüm.

iPhone 11'den bende 15 Pro'ya geçtim. Bildiğin çağ atladım. Pro motion ekran desen harika zaten telefon çok rahat donma ısınma kasma yok. Varsa bir sorun sorabilirsin bana cevaplayabilirim 3 aydır kullanıyorum.
Merhaba,

Cihazın ilk videolarına denk geldiğimde ısınma sorunu, ön kamera grenlemesi, kamera netliği ile ilgili sorunlardan bahsedenler var fakat son inceleme videolarında gördüklerim yazılım ile bunların çözüldüğünden bahsediyor fakat birçok yorum var ve düzeldi diyen kadar dert yanan da var. Cihazınızın kondisyonunu aklınıza gelebilecek birkaç cümle ile anlatabilir misiniz?

Aynı geçişi 2.5 ay önce yaptım ve aradaki 4-5 seneyi de düşünürsek çok ciddi performans artışı görebilirsiniz ve tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar,

iPhone 11 kullanıcısıyım ve telefonumu değiştirmek istiyorum. iOS ekosisteminden devam etmek istiyorum ve iPhone 15 Pro almayı düşünüyorum. İnceleme videolarına göz atmak istediğimde telefonun çıkış tarihine yakın videolar veya yalnızca telefonu öven videolarla karşılaştım, haliyle şu an cihazın akıbeti ile ilgili bilgi alabileceğim bir kaynağın olmadığını fark ettim.

Telefonu deneyimlemiş olan veya telefon hakkında bilgisi olan üye dostlarımızın yorumlarını bekliyorum. Sizlerin yorumu sayesinde bir karara varabilmeyi çok isterim, teşekkür ederim.
Dostum ben de iPhone 11 kullandım uzun bir süre. Yakın zamanda iPhone 15 Pro'ya geçiş yaptım.

Samsung S24 Ultra ile karşılaştırdığımda; iPhone 15 Pro'nun kamera, tasarım ve performans açısından daha önde olduğunu gözlemledim.

Sosyal medya ile ilgilendiğimden dolayı optimizasyon açısından iOS zaten daha önde.

Bana göre şuan alınabilecek en iyi telefon iPhone 15 Pro serisidir.

Dostum ben de iPhone 11 kullandım uzun bir süre. Yakın zamanda iPhone 15 Pro'ya geçiş yaptım.

Samsung S24 Ultra ile karşılaştırdığımda; iPhone 15 Pro'nun kamera, tasarım ve performans açısından daha önde olduğunu gözlemledim.

Sosyal medya ile ilgilendiğimden dolayı optimizasyon açısından iOS zaten daha önde.

Bana göre şu an alınabilecek en iyi telefon iPhone 15 Pro serisidir.

15 Pro'nun batarya performansı nasıl? Günde kaç saat gidiyor?

Diğer Pro modellere göre tasarım olarak daha iyi ve çok hafif. Titanyum malzemeden yapılmış arkadaşlarınız neyin beğenmedi anlamadım?

Batarya performansı nasıl 15 Pro'nun 7 saat üstü görüyor musunuz 100-20 arası 7 saat ve üzeri ise alacağım.

Son düzenleme:
15 Pro'nun batarya performansı nasıl? Günde kaç saat gidiyor?

Batarya performansı nasıl 15 Pro'nun 7 saat üstü görüyor musunuz 100-20 arası 7 saat ve üzeri ise alacağım.
Sabah %100 şarjda kullanmaya başlıyorum. Ortalama 6-8 saat kullandığımda, şarj %30'un altına inmiyor genellikle.

Tabi kullanım şekline göre değişir. Bu sürede hiç oyun oynamıyorum.

Sabah %100 şarjda kullanmaya başlıyorum. Ortalama 6-8 saat kullandığımda, şarj %30'un altına inmiyor genellikle.

Tabii kullanım şekline göre değişir. Bu sürede hiç oyun oynamıyorum.

Hocam bende de oyun yok video ve sosyal medya ağırlıklı kullanacağım sırf batarya için Pro Max'e geçilir mi sizce?

Geri
Yukarı