iPhone 15 Pro alınır mı?

Aldığım cihazı en az 3 yıl kullanacağım ve ekosistemde sağlam özellikleri olan bir cihazdan devam etmek benim için iyi bir tercih olacaktır. Cihazı öven kanallara bakarak satın alsam önceden göremediğim veya bilemediğim durumlar karşısında durduk yere fazla gerilmek istemiyorum, haliyle forumda cihazı deneyimlemiş arkadaşların fikirlerini alarak en azından alacağım cihazın kondisyonu hakkında bilgi sahibi olmalıyım diye düşündüm.

Merhaba,

Cihazın ilk videolarına denk geldiğimde ısınma sorunu, ön kamera grenlemesi, kamera netliği ile ilgili sorunlardan bahsedenler var fakat son inceleme videolarında gördüklerim yazılım ile bunların çözüldüğünden bahsediyor fakat birçok yorum var ve düzeldi diyen kadar dert yanan da var. Cihazınızın kondisyonunu aklınıza gelebilecek birkaç cümle ile anlatabilir misiniz?
Telefonu çok yogun kullanıyorum ve herhangi bir elimi yakacak ısınma yada çok belirgin bir ısınma görmedim. Dediğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım. Hepsi yazılımla halledildi diye biliyorum.
15 Pro'nun batarya performansı nasıl? Günde kaç saat gidiyor?

Batarya performansı nasıl 15 Pro'nun 7 saat üstü görüyor musunuz 100-20 arası 7 saat ve üzeri ise alacağım.
Yoğun kullandığım halde 7 saat üstünü görüyorum 100-20 arasında. Çok bataryaya önem veren birisi iseniz Pro max alın derim ama Pro daha zarif ve daha güzel. Ben yoğun kullandığım halde memnunum.

Bence değmez hocam. Batarya bana yeterli geliyor. Onun yerine depolama kapasitesini yükselttim.

Uzun süreli seyahatlarde doğal olarak yeterli gelmeyebilir. Onun için şöyle bir ürün almayı düşünüyorum.

Anker 622 MagGo 5000 mAh MagSafe Powerbank Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Ben de oyun oynayan biri değilim. Sosyal medya ve gündelik işler olmak üzere kullanıyorum telefonumu. İş yerinde fazla telefon kullanmıyorum ve sabahtan akşama kadar en azından %30-40 gibi şarj yüzdesinin kalacağını (7 saat ekran süresini baz alarak) umarak aslında bu cihazı düşünüyordum.

Ben de oyun oynayan biri değilim. Sosyal medya ve gündelik işler olmak üzere kullanıyorum telefonumu. İş yerinde fazla telefon kullanmıyorum ve sabahtan akşama kadar en azından %30-40 gibi şarj yüzdesinin kalacağını (7 saat ekran süresini baz alarak) umarak aslında bu cihazı düşünüyordum.
7 saat ekran süresini baz alırsak; %25 ve %35 arasında bir şarj yüzdesi kalıyor ortalama.

Telefonu çok yogun kullanıyorum ve herhangi bir elimi yakacak ısınma ya da çok belirgin bir ısınma görmedim. Dediğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım. Hepsi yazılımla halledildi diye biliyorum.

Yoğun kullandığım halde 7 saat üstünü görüyorum 100-20 arasında. Çok bataryaya önem veren birisi iseniz Pro Max alın derim ama Pro daha zarif ve daha güzel. Ben yoğun kullandığım halde memnunum.

7 saat üstü gerçekten güzel rakam hocam 7 /8 saatleri görüyorsa Pro Max yerine Pro tercih edebilirim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı