iPhone 15 Pro için renk önerisi

Selam, nasipse biraz sorumluluk alıp, telefon almaya niyetlendim.

15 Pro alacağım. Renk olarak naturel titanyum ile mavi titanyum arasında kaldım.

Sizce hangi renk?

Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama yine de fikirlerinizi merak ediyorum.
Mavi Titanyum. Naturel Titanyumda çok hoş ama :D

Son düzenleme:
Selam, nasipse biraz sorumluluk alıp, telefon almaya niyetlendim.

15 Pro alacağım. Renk olarak naturel titanyum ile mavi titanyum arasında kaldım.

Sizce hangi renk?

Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama yine de fikirlerinizi merak ediyorum.

Blue Titanyum daha güzel gerçekten. Naturel Titanyum da alıp kullandım ama Blue Titanyum daha güzel.

Olmadı mavi alacağım. Bilemedim hocam.

Cihazları yakından gördüğün zaman hangi rengi alacağınıza daha iyi karar veriyorsunuz hocam.
Ben mavi alacağıma arkadaşımın yüzünden naturel aldım çok geçmeden gidip blue titanyum aldım. Cihazı sen kullanacaksın sonuçta, başkalarının karar vermesine çok da izin verme derim.
Fikir al ama kendi içinden geçeni uygula.

Natural titanium modelinde sanırım boya yok dolayısıyla çizilecek bişi de yok; titanyum olduğu için de düştüğünde hiç hasar almayacak bi telefon kasanız oluyor. Apple'ın ceramic shield ekranlarının aşırı sağlam olduğunu önceki modellerde bizzat deneyimlediğim için natural titanium modellerinin taş gibi olduğunu söyleyebilirim.

Renk seçenekleri çok berbat ve titanyumun üzerindeki boya da hiç dayanıklı değil incelemelere göre. Yani telefonumu düşürürsem, kasada ezilme bükülme olmayacak ama mavi boya bozulucak... ne anladım titanyumdan o zaman? Saçma bişi.

Ya ben de ikisi arasında gidip geldim, titanyuma karar verdim ama bulamadım :( Mavi sipariş ettim. Titanyum'un nasıl bir renk olduğu sonradan anlaşıldı. Mavi rengin ise çok fazla tonu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı