iPhone 15 Pro Max alınır mı?

@EnsarT57

Samsung da uzun yıllar götürür eğer amiral gemisi bir modelse. Kasma donmada ise ben hiç amiral gemisi samsung modellerinin kastığını görmedim. Ekran olarak 120 hz zaten. IPhone seçseydim işletim sistemi için seçerdim herhalde. Benim için bir tek o konu da üstün.
Samsung kendi içerisinde kasmıyor yalnız sizin anlamadığınız nokta o. Adobe rush ile export almayı veya instagrama story atmayı denklemin içerisine katmıyorsunuz asla. iPhone kullanıcısı da diyor ki ben saf güç arıyorum, kamera kalitesi arıyorum. 144p instagram storysi atmak istemiyorum benim işim bunlarla, seninki değilse güle güle kullan cihazını. Anlaşamadığınız nokta orası.

Samsung kendi içerisinde kasmıyor yalnız sizin anlamadığınız nokta o. Adobe rush ile export almayı veya Instagram'a story atmayı denklemin içerisine katmıyorsunuz asla. iPhone kullanıcısı da diyor ki ben saf güç arıyorum, kamera kalitesi arıyorum. 144p Instagram storysi atmak istemiyorum benim işim bunlarla, seninki değilse güle güle kullan cihazını. Anlaşamadığınız nokta orası.

Samsung cihazlar Instagram'a uyumludur. Diger Android'ler ile karıştırmayın Samsung'u. Ayrıca gayet de 4K videoyu export edebilir he daha yavaş eder ama aralarında maksimum 1, 2 dk oynar.

Samsung cihazlar Instagram'a uyumludur. Diger Android'ler ile karıştırmayın Samsung'u. Ayrıca gayet de 4K videoyu export edebilir he daha yavaş eder ama aralarında maksimum 1, 2 dk oynar.

Alt segment Samsung'ları bilmem ama ben amiral gemileri için konuşuyorum.

Kamera kalitesi arıyorum.

Samsung daha iyi. Mesela Samsung 8K videolar çekebiliyor. iPhone çekebiliyor mu?

Samsung daha iyi. Mesela Samsung 8K videolar çekebiliyor. iPhone çekebiliyor mu?

8K'ya ne gerek var diyecekseniz hiç kamera kıyasına da girmeyin o zaman.

Samsung cihazlar instagrama uyumludur
Samsungu da instagramda savunmazsın :D 144p show
Ayrıca gayette 4k videoyu export edebilir he daha yavaş eder ama aralarında maks 1, 2 dk oynar.
40-50K verip (neredeyse aynı para) 2-3dk fazla (aslında 10 kat daha düşük performans) beklemek okey yani? :D ilginç bir yaklaşım

Samsung daha iyi. Mesela Samsung 8k videolar çekebiliyor. IPhone çekebiliyor mu?
Hocam sen hala çerçeve boyutunda kalmışsan bitrate nedir bilmiyorsan, log ve raw kaydedebilen cihaza iyidir diyemiyosan. Video çekerken lensler arası geçiş yapamayan bir cihazı savunuyorsan seninle bu konuyu tartışmaya gerek yok ki. :D

Son düzenleme:
@EnsarT57

Samsung da uzun yıllar götürür eğer amiral gemisi bir modelse. Kasma donmada ise ben hiç amiral gemisi Samsung modellerinin kastığını görmedim. Ekran olarak 120 Hz zaten. iPhone seçseydim işletim sistemi için seçerdim herhalde. Benim için bir tek o konu da üstün.

Ki Apple'in ekranlarını da Samsung üretiyor :D

Herkesin kendi parası kendi seçimleri. İki cihazında üstün olduğu yerler var. Herkes kendi parasına zevkine göre seçimini yapsın. Ama bütçe konusunda sıkıntı yoksa kesinlikle iPhone öneririm cihaz değer kaybetmiyor. Şu an ben 13 Pro Max'imi satıp üstüne biraz koyup 15 Pro modellerine geçiş yapabiliyorum Samsung'ta yapamazsın mesela.

Alt segment Samsung'ları bilmem ama ben amiral gemileri için konuşuyorum.

8K'ya ne gerek var diyecekseniz hiç kamera kıyasına da girmeyin o zaman.

8K video çeksin. 8K ekranı var mı yok sosyal medyada bırak 8K çözünürlüğü, 4K desteği bile yok.

8K video çeksin. 8K ekranı var mı yok sosyal medyada bırak 8K çözünürlüğü, 4K desteği bile yok.
Hocam 32K çözünürlük 86.000MAH batarya kapasitesi, 256TB hafızası, 512GB RAM ve 36 tane kamerası var. Hangisi daha iyi tartışmayalım istersen.

Hocam 32K çözünürlük 86.000mAh batarya kapasitesi, 256TB hafızası, 512 GB RAM ve 36 tane kamerası var. Hangisi daha iyi tartışmayalım istersen.

Hocam herkesin yorumuna saygım var. Ama bizim milletin sırf bazı şeylere parası yetmiyor diye kötülemesi çok sinirimi bozuyor. Ben bir iPhone kullancısı olarak 2-3 ay S23 Ultra bile kullanmış biri olarak fikrimi belirttim. İki cihazında üstün olduğu konuları söyledim. Arkadaş hâlâ neyi zorluyor anlamıyorum. Hep aynı mevzu. Adam yazmış bu cihaz alınır mı? Herkes ayrı şey konuşuyor yorumlarda. Abi gel de o cihaza o para verilmez Samsung alınabilir o alınabilir bu alınabilir. Gelmiş diyor 15 Pro sağlamlık testini bile geçememiş sanki araba euro ncap testine giriyor.

Hocam herkesin yorumuna saygım var. Ama bizim milletin sırf bazı şeylere parası yetmiyor diye kötülemesi çok sinirimi bozuyor. Ben bir iPhone kullancısı olarak 2-3 ay S23 Ultra bile kullanmış biri olarak fikrimi belirttim. İki cihazında üstün olduğu konuları söyledim. Arkadaş hâlâ neyi zorluyor anlamıyorum. Hep aynı mevzu. Adam yazmış bu cihaz alınır mı? Herkes ayrı şey konuşuyor yorumlarda. Abi gel de o cihaza o para verilmez Samsung alınabilir o alınabilir bu alınabilir. Gelmiş diyor 15 Pro sağlamlık testini bile geçememiş sanki araba euro ncap testine giriyor.

1696883780778.png

1696883835765.png

1696883974687.png

1696883995288.png

Kendi kamerasında bile sulu boya olan cihazları Instagram'da da başarılı olduğunu iddia ediyorlar. Gerçekten çok ilginç kafalar.

Eki Görüntüle 1972506

Eki Görüntüle 1972508

Eki Görüntüle 1972509

Eki Görüntüle 1972510

Kendi kamerasında bile sulu boya olan cihazları Instagram'da da başarılı olduğunu iddia ediyorlar. Gerçekten çok ilginç kafalar.

MP savunan insanlar bunlar hocam :D.Samsung telefonlar fotoğraf ve videoyu güzel işleyemiyor. Prores ve proraw açınca zaten Samsung karşısında duramıyor bile o derece kötü çekiyor. Samsung'un üstün olduğu 2 nokta var biri gece çekimi biri Zoom.

Samsung kendi içerisinde kasmıyor yalnız sizin anlamadığınız nokta o. Adobe rush ile export almayı veya instagrama story atmayı denklemin içerisine katmıyorsunuz asla. iPhone kullanıcısı da diyor ki ben saf güç arıyorum, kamera kalitesi arıyorum. 144p instagram storysi atmak istemiyorum benim işim bunlarla, seninki değilse güle güle kullan cihazını. Anlaşamadığınız nokta orası.
Samsung ile video duzenlemeni veya render almani engelleyecek sey tam olarak nedir? Ayrica 2023'te amiral gemisi Android'ler hakkinda 144p Instagram hikayesi gibi abartili tabirler kullanilmasi cok degisik. Para odediginiz firmalarin fanboylugunu yapmayi kesmelisiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

144p storyleri goremiyorum ben?
Eki Görüntüle 1972506

Eki Görüntüle 1972508

Eki Görüntüle 1972509

Eki Görüntüle 1972510

Samsung'un kullandigi renk paletleri ile Instagram'da kalite dususu yasanmasinin zerre alakasi yok. Vasatin altinda Neural Engine ve goruntu isleme motoruna sahip Exynos 2100 SoC'lu cihaz ile 12 Pro Max'in karsilastirildigi videodan 3-4 tane ss alip koskoca firma hakkinda genelleme yapmak kolay. Yoksa ben de bilirim Samsung'un ezici ustunluk sagladigi kareleri paylasip Apple kotulemeyi.

Ekran Görüntüsü (104).png

Ekran Görüntüsü (106).png

Ekran Görüntüsü (93).png

Ekran Görüntüsü (35).png

Ekran Görüntüsü (88).png

Ekran Görüntüsü (90).png

Samsungu da instagramda savunmazsın :D 144p show
Ya bilmiyorsun ya da kasti yapıyorsun. Bak bakalım 144 p miymiş

40-50K verip (neredeyse aynı para) 2-3dk fazla (aslında 10 kat daha düşük performans) beklemek okey yani? :D ilginç bir yaklaşım
Aralarında 20-30 bin tl fiyat farkı var. Ayrıca 3 dk da değil 40 sn. Testlere bakın. Bir de karşılaştırmalı fotolara da bakalım. Arkadaş exynos lu samsungdan almış eski fotoları bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyor :D
Screenshot_20231009_235026_YouTube.jpg
Screenshot_20231009_235033_YouTube.jpg
Screenshot_20231009_235103_YouTube.jpg
Screenshot_20231009_235112_YouTube.jpg
Screenshot_20231009_235134_YouTube.jpg
Screenshot_20231009_235053_YouTube.jpg

Samsung ile video duzenlemeni veya render almani engelleyecek sey tam olarak nedir? Ayrica 2023'te amiral gemisi Android'ler hakkinda 144p Instagram hikayesi gibi abartili tabirler kullanilmasi cok degisik. Para odediginiz firmalarin fanboylugunu yapmayi kesmelisiniz.

144p storyleri goremiyorum ben?

Samsung'un kullandigi renk paletleri ile Instagram'da kalite dususu yasanmasinin zerre alakasi yok. Vasatin altinda Neural Engine ve goruntu isleme motoruna sahip Exynos 2100 SoC'lu cihaz ile 12 Pro Max'in karsilastirildigi videodan 3-4 tane ss alip koskoca firma hakkinda genelleme yapmak kolay. Yoksa ben de bilirim Samsung'un ezici ustunluk sagladigi kareleri paylasip Apple kotulemeyi.

Eki Görüntüle 1972536

Eki Görüntüle 1972537

Eki Görüntüle 1972538

Eki Görüntüle 1972540

Eki Görüntüle 1972545

Eki Görüntüle 1972546
Eskiden instagrama uyumlu çalismadığı için dillere düştü artık şehir efsanesine dönüştü. Hala 144 p falan diyorlar :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231009_235103_YouTube.jpg
    Screenshot_20231009_235103_YouTube.jpg
    278,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:

Geri
Yukarı