iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Çok para vermek istemiyorum param cebimde kalsın derseniz 14 Pro Max modeli de iş görür zaten iki üç değişiklik dışında birebir aynı görünüme sahip kötü tasarıma sahip telefonlar ama sağladığı performans, stabilite ve kalite iyi. Para sınırı yoksa 15 Pro Max öneririm, keyifli ama çok aşırı kaba bir telefon, elde tutması aşırı zevksiz.
Hocam peki batarya konusunda nasıl? Şehir dışına çıktığım zaman az kullansam bile uzun vade götürebilecek bir telefon gerekiyor.

Ne yönden sıkıntılı hocam bir bilgim yok bu telefonlar konusunda o yüzden soruyorum, sıkıntılı telefon almak istemem.

Hocam 15 Pro serisinde A17 Pro çok fazla ısınıyor gibi şikayetler vardı, yok güncelleme ile hallettik falan muhabbetleri yapan Apple ekran yanması sorunu yaşadı bu modellerde.

iPhone 15 serisinin tamiri daha kolay olsun diye arka camın altında önceden olan metal plakayı kaldırmışlar.

Ne yönden sıkıntılı hocam bir bilgim yok bu telefonlar konusunda o yüzden soruyorum, sıkıntılı telefon almak istemem.
Ben de aynı şekil görmüştüm benzeri sıkıntı videolarını, konularını. Özellikle ısınma şikayeti çok fazlaydı. Ha şu anda öyle mi, değildi deneme fırsatım olduğu vakit. Normal bir telefondu yani, akıyordu. Benim önerim S24 Ultra denemeniz olur :D Ama almak isterseniz de 15 Pro Max sıkıntılı değildi en son.

iPhone 15 Pro Max'in sıkıntılarının yarısı Samsung S21 ve S22 baz modellerde oldu ve telefonlar yerden yere vuruldu. iPhone 15 Pro Max arka camın dayanıksızlığı, kasanın renk atması, kameranın netleme sorunu, cihazın başlarda ciddi bir ısınma sorunu ile gelip bunun yazılım ile çözülmeye çalışılması gibi sorunlar ile ortaya çıktı, ne yazık ki sadece Apple cihazı olması sebebi ile bu sorunlar görmezden gelindi. Bu arada IPhone'un çift katmanlı anakart tasarımında pil ile anakartın uzun temas alanı bulunması sebebi ile ısınma sorunu pilde şişme sorununa sebep oluyor ki bunu aslında iPhone 14 Pro modellerinde de internette görmüştüm. Ben olsam USB 3.0 ve Type-C gibi eksilerine rağmen iPhone 14 Pro Max tercih ederdim.

iPhone 15 Pro Max'in sıkıntılarının yarısı Samsung S21 ve S22 baz modellerde oldu ve telefonlar yerden yere vuruldu. iPhone 15 Pro Max arka camın dayanıksızlığı, kasanın renk atması, kameranın netleme sorunu, cihazın başlarda ciddi bir ısınma sorunu ile gelip bunun yazılım ile çözülmeye çalışılması gibi sorunlar ile ortaya çıktı, ne yazık ki sadece Apple cihazı olması sebebi ile bu sorunlar görmezden gelindi. Ben olsam USB 3.0 ve Type-C gibi eksilerine rağmen iPhone 14 Pro Max tercih ederdim.
Aynen öyle. Çok devasa bir fanboyluk dönüyor o tarafta, çok kişiye şahit oldum "Apple bu asla hata yapmaz, mükemmeldir" diyene. İnanmazsınız ama aklını kaybetmişcesine savunuyorlar :D Benim görüşümce S24 Ultra şu an en üst düzey, en premium telefon. Ama onların görüşünce iPhone 11 bile Samsung telefonlara takla attırır.

Aynen öyle. Çok devasa bir fanboyluk dönüyor o tarafta, çok kişiye şahit oldum "Apple bu asla hata yapmaz, mükemmeldir" diyene. İnanmazsınız ama aklını kaybetmişcesine savunuyorlar :D benim görüşümce S24 Ultra şu an en üst düzey, en premium telefon. Ama onların görüşünce iPhone 11 bile Samsung telefonlara takla attırır.

Forumda bu tarz insanlardan çok var gibi hocam, sanırsın Apple bunlar ile ortak 😅

Forumda bu tarz insanlardan çok var gibi hocam, sanırsın Apple bunlar ile ortak 😅
Samsung'un daha iyi olduğunu ancak tarafsız/objektif bakanlar bilir. Ölümüne hiçbir firma savunulmaz ama işte ne yapabiliriz ki....

Ek olarak belirtmek istiyorum, Samsung Galaxy Note 10 telefonu birkaç kez deneyimleme şansım oldu ve şunu söyleyebilirim ki iPhone 15 Pro Max'den kat kat daha zevkliydi kullanması.

Yeni konular

Geri
Yukarı