iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Federer06

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir Apple ve ekosistemini kullanmıyorum. iPhone 15 Pro Max almak istiyorum ama ısınma ve dayanıklılık problemleri canımı sıkıyor, şu an aktif olarak kullanan veya bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.
Not: Değer kaybından ötürü Samsung vb. kullanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun süredir Apple ve ekosistemini kullanmıyorum. iPhone 15 Pro Max almak istiyorum ama ısınma ve dayanıklılık problemleri canımı sıkıyor, şu an aktif olarak kullanan veya bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.
Hocam ısınma sorunu şansınıza bağlı, birinde hiç ısınma olmuyor birine güncellemeden sonra ısınma olmuyor diğerinde hep ısınma oluyor, ama almanızı kesinikle öneriyorum.

Merhabalar hocam İphone 15 pro max modelini kullanmadım ama özellikleri iyi ama çok fazla ısınma problemi var diye biliyorum oyunlarda ve uygulamalarda o yüzden bir telefon fanı almanızı öneriyorum. Hayırlı cumalar, iyi günler dilerim.

Son güncelleme ile ısınma sorunu ortadan kalktığı yönde geri dönüşler varmış. Kimisi de ısınma sorunu yok diyor açıkçası tam bir muamma yani. Eğer aklında soru işareti kalmasın istemiyorsan semtine en yakın Apple mağazasına giderek deneyimleyip ona göre karar verebilirsin.

Son güncelleme ile ısınma sorunu ortadan kalktığı yönde geri dönüşler varmış. Kimisi de ısınma sorunu yok diyor açıkçası tam bir muamma yani. Eğer aklında soru işareti kalmasın istemiyorsan semtine en yakın Apple mağazasına giderek deneyimleyip ona göre karar verebilirsin.

Maalesef Ankara'dayım Teknosa vb yerlere gittim ama bir cevap alamadım.

Paran varsa tabii alınır canavar gibi telefon. (bende yok.)

Size de nasip olur inşallah.

Ben 15 Pro kullanıyorum. Çıktığının ikinci haftası aldım 17.0.2 ile geldi. Baştan beri aman aman batarya şişiyormuş yok efendim ekran patlıyormuş kasa çatlıyormuş gibi bir ısınma zaten hissetmedim. Haberlerin %70'i manipülasyona bağladı bir yerden sonra. Problemliydi tabi ancak asya merkezli Twitter haberlerini nereye kadar ciddiye alacaksın? Dayanıklılık konusunda bir şey diyemezsin. Kasa ile kırılmaz ancak 14 Pro Max kadar sağlam diyen de yalan söyler.

Alınır mı? 15 Pro aldım keyfime bakıyorum gayet de memnunum. Isındı mı? Hayır. Sağlam mı? Güzelce zırhlarsan herkes gibi 14 Pro Max kadar sağlam olur.

Hala rayına oturmuş değil. Ne iOS 17 ne de 15 Pro serisi. Ancak 14 Pro Max çıktığında bundan da kötüydü. 17.0.3'ü hemen yama olsun diye problemleri erteleme amaçlı çıkardılar. Büyük Patch yakında gelir o zaman ufak tefek problemi de bitirirler. Şu an zaten kullanılmayacak durumda asla değil. Bizim Technopat'ın Instagram sayfasında ekran yanmaları görüyorum inanılmaz gerçekten aslı var mı bilmiyorum. Haberin illa aslı vardır ancak 14 Pro Max'ın ekranını 15 Pro Max'e takınca görüntü veriyor. Tamamen aynılar. Neden 14 Pro Max yanmadı da 15 Pro Max yandı? Termaller aynı hatta günlük kullanımda daha az, kasa daha rahat. Tam tersi daha rahat çalışması gerekiyor.

Maalesef Ankara'dayım Teknosa vb yerlere gittim ama bir cevap alamadım.

Size de nasip olur inşallah.
Ama şöyle bir sorun var TİTANYUM kasa olduğu için çabuk kırılıyo bu yüzden İPhone 14 pro max'i öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı